Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt olyan aki menstruáció...

Volt olyan aki menstruáció szerinti idő helyett, Uh szerint 1héttel későbbre volt kiírva szülni? Mikor indult meg a szülés?

Figyelt kérdés

Menzesz szerintem Június 26-ra vagyok kiírva. De a legelején kisebbeknek mérték a babàt, így Júli 4 lett az új dàtum. Elvileg Júli 2 re van tervezett császár kiírva egészségügyi okból kifolyólag. Volt valaki úgy hogy az eredeti időpontban indult be a szülés. Kicsit izgulok emiatt.

Köszönöm a válaszokat!


2019. jún. 24. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Én pl. Júli 4 helyett 10re vagyok kiírva, holnap kapok elvileg császárra időpontot. Engem is érdekelné kinek, hogy indult meg. Mert semmit se mondanak az orvosok ilyenkor mi van.
2019. jún. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Menstruáció szerint szeptember 10, aztán méretek alapján volt szept 18,szept 20 is


Végül szeptember 13-án szültem.


Szerintem ha beindul a vajúdás sincs semmi, bemesz a kórházba közben szólsz a dokinak es ugyanúgy megcsászároz.

2019. jún. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Feb 18 volt mensi szerint, átírták 25-re és aznap szültem.
2019. jún. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fogangatott később, azért nem a menses szerint számolnak, hanem a 12hetes uh méretekkel. Nekem is eltolták 10 nappal a szülés dátumát, a menseshez képest. Nem született meg hamarabb!!!
2019. jún. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!