Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2100-as méhszáj értékkel...

2100-as méhszáj értékkel kinek mikor indult meg a szülés? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
30+2 hetes terhes vagyok. Még nagyon nem kellene megindulnia majd. Pénteken a doki 2100-as méhszáj értéket mondott és befordult a picur. Ilyen értékkel meddig lehet kitolni az időt, hogy ne szülessen meg előbb a pici? Második terhességem, de a nagyfiamat indították és nem volt ilyen. Még szülés előtt 2 nappal is 3000es volt az érték. Ráadásul ő később is fordult be. Nagyon félek a koraszüléstől.
2019. jún. 29. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 26. Héttől volt 2100. Fekvés, pihenés, láb felpolcol. Nekem nem indult be, 39.heten programozott császárral született a lányom, faros volt. Nyilván nálad "nehezítő tényező" az, h befordult és ezzel folyás matos nyomast gyakorol a méhszájra. Próbálj minél többet feküdni, tudom, család mellett nem egyszerű. Kitartást neked.
2019. jún. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan később nézték, de 33. héten már 1100 voltam, szintén befordulva egy hatalmas baba. Menni alig bírok, sokat pihenek, de azért néha ide-oda a közelben elmegyek. Most a 36. héten még megvagyunk, vannak akik ettől "nyitottabban" is elvannak akár a 39-40. hétig. Én is ebben bízom. Sok pihenésen kívül nem lehet nagyon mást tenni.
2019. jún. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Édesanyám hugommal 4 cmre ki volt tágulva a 25.hettől, amikor tudott pihent de mivel én is ott volna kicsi gyerek nem nagyon volt rá lehetősége. Túlhordta hugomat :-)
2019. jún. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!