Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Pásztor Norberttel megvagy...

Dr. Pásztor Norberttel megvagytok elégedve?

Figyelt kérdés

Melyik szegedi orvost választottátok ?

Tarifát tudnátok írni az orvosaitokhoz ?

Pásztor Norbertnél az egyik ismerősöm szült de én úgy látom gyorsan túl van egy egy páciensen nem sokat időzik velük.


2019. júl. 1. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Fbon van az Akik szegeden szültek/szülnek csoport. Ott tobbre mesz. :)


Én nem nála szültem de párszor voltam nála a terhessegem előtt /alatt. Nekem túl merev de akik ismerőseim nála szültek szerettek hozzá járni, nagyon jó orvos. Velük allitolag kozvetlen.


Szuper a rendeloje ha ez szamit. Neki pluszban nagyon jo az ultrahangja is. Talán az zavart, hogy nehanyszor rengeteget kesett a rendeles mert szulest vezetett le, de nyilvan ha meg éppen én szülnék engem sem érdekelne és amúgy ez nyilván mindegyik orvosnál elofordulhat.


Én Dr Molnár Andrásnál szültem, meg voltam vele elégedve. Nála is haladós a terhesgondozás, de mindig minden kérdésünkre részletesen válaszolt, kedves és közvetlen orvos. Egész terhességem alatt talan ketszer volt, hogy nem elobb vagy időre sikerült nála bejutni mert késés volt a rendelésen. Hagyta, hogy magától induljon be a szülés, nem volt indítás pedig végig kihordtam (igazabol par nappal tul is hordtam) a babat es Szegeden szeretik a gyerekeket kiűzni az anyjukból (vagy akkoriban ez simán ugy ment sajnos). Nem kellett befekudni sem, pedig voltak problemaim.


Tájékoztatott előre ha éppen nem lesz elérhető, és arról is, hogy akkor mi a teendo ha lenne valami történés.


Részemről minden szülessel kapcsolatos kívánságom teljesült, a másodikat is nála fogom szülni ha minden jól alakul.


Tarifaja fenn van a neten mindkettőnek.


Papp Éva drnőt ajánlják még nagyon sokan.

2019. júl. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Néztem hogy a buszmegállóhoz is közel van így ha férjem nem tudna vinni busszal még áttudok menni :)
2019. júl. 1. 16:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi Pásztor doktor úrhoz járunk, első baba lesz. Nagyon kedves és segítőkész, bármikor lehet hívni de ha nem veszi fel visszahív. Minden kérdésünkre választ kaptunk, sose nézett hülyének ha valami olyat kérdeztem. Párom is bent lehet a rendelőben és nézheti a babát egy nagy tv-n, az uh közben mindent mond a doki hogy éppen mit látunk. Mindig ad képeket is ha sikerül a babaról és épp nem rejtőzködik. Természetes szülés párti csak akkor császároz ha nagyon indokolt, nekem ez is tetszett meg benne. Barátnőm is nála szült. Egy végtelen türelmes doki én csak ajánlani tudom.
2019. júl. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja és 12.000 nála a terhesgondozás
2019. júl. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok hasznos infót :)
2019. júl. 2. 07:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Én Bitó Tamás doktornál szültem de legközelebb biztos nem őt választom. Feleslegesen befektetett (nem csak engem hanem a többi gdm-es kismamáját is) a semmiért mert nem ingadozott a cukrom. 2 hétig nem történt semmi én meg már majd megőrültem, hogy hazamehessek. A többi doktor folyton zúgolódott rá viziten mert feleslegesen ott voltunk.
2019. júl. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem is értem ezt a sok pozitív véleményt a Pásztorrol.

Én véletlen kerültem hozzá egy betegség miatt. Szerencsére még aznap, ahogy megjelentem a panaszaimmal meg is operált. Azonban nem kaptam kellő tájékoztatást az állapotomról. Tulajdonképpen nem tudom, hogy milyen állapotban vagyok jelenleg és lehet e majd egyáltalán gyerekem. Fel írt egy gyógyszert amire csak annyit mondott, hogy jó sokáig szedjem. (na most ez mi a francot jelent? Ugyanis a fél év is sok de az 5 év is sok idő)

Mikor a következő gyógyszert felirattam a haziorvosommal és váltottam volna ki a patikába akkor szembesültem vele, hogy így 16 000 forint. Ezt is kozolhette volna, hogy menjek vissza egy nőgyógyászhoz felíratni, mert sokat sportolok vele. (akkor csak a 10%át fizettem volna)

A gyógyszer leállitja a ciklusomat, de azt nem mondta, hogy mellette szükséges e védekezni, vagy nem.

Fel se fogom, hogy egy termékeny korú nővel, hogy lehet ennyire nemtörődöm egy nőgyógyász. Én minden ismerősömet lebeszélem róla.

De egy barátnőm is nála szülte az első gyermekét, de a fél éves kontrollra már máshova ment, mert ő is ezeket tapasztalta.

2022. szept. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!