Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti megvagytok elégedv...

Anyukák! Ti megvagytok elégedve magatokkal? (nem csak külsőleg)

Figyelt kérdés
Mind külsőleg, mind belsőleg. A munkátokkal? A férjetekkel? (mint apa, mint férfi) Úgy egészében ahol az életetek tart.!?
2016. aug. 25. 13:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem.
2016. aug. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

magammal nem, én még itthon vagyok a gyerekekkel. férjem fantasztikus, jobbat kívánni sem tudnék.

ennyi idősen ahol most tart az életünk azzal megvagyok elégedve.

2016. aug. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%

magammal külsőleg nem. Férjemmel igen, kívül-belül. Talán lehetne kicsit figyelmesebb, de így sem reklamálok :)

Munkámmal igen, másokon segíthetek, a fizetésemmel azonban nem.

2016. aug. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%

A súlyommal nem, de a lustaság még erősebb. Ha alszik a gyerek, pihenek.

Eddig sikerült olyan anya lennem, mint amilyen akartam, de még nincs mögöttünk sok idő. Tehát ezzel igen.

Férjemmel is igen. Jó apa, jó férj.

Munka: Gyeden vagyok még. De szeretem a munkám, nem lesz gond, ha visszamegyek.

Vannak céljaim, álmaim, vágyaim, amikért teszek is, de elégedettebb vagyok most az életemmel, mint mondjuk 3 éve, amikor időszakosan munkanélküli voltam, nem volt még lakás sem, gyerek még csak a terveinkben.

32N

2016. aug. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem. 38 evesen, egyedulallo anyuka, jelenleg nincs hol laknunk.
2016. aug. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon nem. Külsőleg sosem voltam elégedett, bár mióta megvannak a gyerekek, legalább a súlyfeleslegem eltűnt. Munkám jelenleg sajnos nincs. A párommal sem vagyunk a legjobb viszonyban, férfiként gyakran megjelenik a "bunkó oldala", csúnyán beszél, nem törődöm. Apaként is a változékonyság dominál nála, van hogy jó fej, máskor meg csak a haverok. Nem így képzeltem az életet, szerettem volna saját lakást, de ehelyett albérletben lakunk, amit ráadásul hamarosan felmondanak, mert a tulaj vissza költözik, anyagilag is rosszul állunk. Szóval nem. Nem vagyok maradéktalanul elégedett.
2016. aug. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Külsőleg: igen

Belsőleg nem teljesen,de ezen folyamatosan dolgozom.

Munkámmal: nem,mert nincs munkám jelenleg,de olyat tanulok ami a hivatásom lesz,tehát ezen is dolgozom,hogy egy nap majd azt mondhassam,elégedett vagyok.

Férjetekkel: sajnos nem,el fogunk válni.

2016. aug. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

5-os ez hogy lehet? Miert nincs hol laknotok es most mi lesz?



Kulsoleg nem, de jelenleg is teszek erte. Ferjemmel igen minden szempontbol, ugy osszessegeben az eletemmel is. Boldog vagyok.

2016. aug. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem vagyok elégedett a külsőmmel, a türelmemmel, egy csomó emberi tulajdonságommal. Szerintem ez azért valamennyire normális. :) Mindig változunk. A férjem is ember, ő sem tökéletes, ahogy a gyerekeim sem. De imádom őket.

A munkámat szeretem, azzal elégedett vagyok, igaz nem vagyok karrierista, de előrébb tartok, mint ahogy terveztem. Anyagiakkal természetesen nem vagyok maradéktalanul elégedett, de jól élünk. Pénzből szerintem mindig lehez több.

Összességében azt gondolom, lehetne sokkal de sokkal rosszabb is. A fontos dolgok megvannak. Van családunk és jól elünk.

2016. aug. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Belső:

teljesen (nyilván mint mindenkinek, nekem is van rosszabb tulajdonságom, de kiegyensúlyozott, boldog vagyok, elég önbizalommal, nagyon hiszek magamban)

Külső:

Most töltöm a 36.hetet második babával. Várandósság előtt volt rajtam 4 kiló plusz, ehhez eddig 9 kiló plusz jött, alig várom, hogy jó nagy sétákat tegyek ketteskével, mert a versenysúlyomat és a fittségemet szeretném visszakapni...ezen túl nincs gondom a külsőmmel.

Család:

Van egy remek férjem, akivel tökéletesen passzolunk (néha persze nálunk is van apróbb összezörrenés - kinél nem) és egy csodás 4 éves kislányunk. Nemsokára érkezik kistesó, akit nagyon várunk. Szüleimmel, hugommal remek a kapcsolatom, anyósomékkal is jól kijövök. Szóval teljesen elégedett vagyok.

Munka:

Eddig nagyon jól kerestem, most egy év babázás jön, utána elvileg nagyon várnak vissza. Bízom benne, majd látjuk. 34 éves leszek, az eddigi karrieremre (pláne így család mellett) abszolút nem panaszkodhatok.

Anyagiak:

Szerencsére minden ok, férjem is, én is jól keresünk, megalapozott pénzügyi döntéseket hoztunk, stb...Nem kívánok jobbat (persze milliomosok nem vagyunk, de ne legyünk telhetetlenek). :-)

Summa summarum: az élet kerek, remélem így is marad.

2016. aug. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!