Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Zalaegerszegi korhaz szuleszet...

Zalaegerszegi korhaz szuleszet. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2019. júl. 1. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Én már jó régen, 13 éve szültem ott, de akkor tökéletesen meg voltam elégedve.
2019. júl. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5 éve szültem, fogadott orvosom és szülésznőm is volt, így tőlük elég figyelmet kaptam, de összességében se voltam elégedetlen.
2019. júl. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

a megyében lehet még kanizsát és keszthelyt választani... Szerinted??? Egyértelműen egerszeg a legjobb!!


egy éve szültem csak pozitív tapasztalatom volt! Oké nem magánklinika, de a magyar egészségügyi helyzethez viszonyítva teljesen elfogadható.


Az összes szülésznő egy tündér! Orvosokból van ilyen is olyan is... a csecsemősökről ódákat lehetne zengeni!!

2019. júl. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kétszer szültem ott, hüvelyi úton es császárral is.

A protokoll túl szigorú es sajnos nincs túl sok alternatív lehetőség, de gyors szülésem volt, így nekem nem jelentett problémát, hogy nincs kád, bordasfal, stb. Kitolni csak fekve lehet, de nekem ez se volt gond, mert kb 5 percig tartott. Oxitocint legtöbb doki adja, ha kell ha nem, de erről lehet velük egyezkedni, ahogy gatmetszesrol is (ez is alapból rutin). Apuka végig bent lehet, 2 óra aranyóra is van a babával.

Császárnál nem lehet bent apuka, de a babát megkapja. Nekem nagyon pozitív élmény a császár, maximálisan profi volt mindenki.

A nőgyógyászok között van jobb es rosszbb, kedvesebb es gorombább, en a saját dokimmal 100%-ig elégedett vagyok. Szülésznők tündériek mind, de a szabályokat nekik is tartani kell, habár szívesen dolgoznának ők is kicsit meghittebb körülmények között. (Sokat -beszélgettem velük mert bent töltöttem par hónapot szülés elott es után.)

Csecsemősökkel elégedett voltam, szoptatást nagyon támogatják.

Koraszülött osztály életem legnagyobb csalódása. Amilyen jó híre van, ahhoz képest szörnyű. Többet nem is írok róla, reméljük nem lesz rá szükség.

Terhespatologiával is elégedett voltam (2 hónapot töltöttem bent). Kedves volt mindenki, figyeltek az emberre.

2019. júl. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%
4 gyermekem született Zalaegerszegen! Hármat ugyan annál a fogadott orvosnál szültem, a negyediknél mást fogadtam meg! A személyzet a nővérek nagyon unszimpatikus kötöszködő! Beszológató! Hallottam, és láttam is hogy bánnak egyes kismamákkal! A kórház jól felszerelt igényes! A Keszthelyi kórház igaz, hogy lepukkadt de ott emberségből teljesen jeles! Ég és föld a két kórház személyzete!
2019. júl. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!