Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Apás szülésnél tényleg lát...

Apás szülésnél tényleg lát mindent az apa, ha elég magas?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy válaszban olvastam ezt. Érdekelne mennyi ráció van benne.


Köszi előre is!


2019. júl. 2. 21:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha zavar hogy láthat dolgokat inkább ne menjen be.

A férjem oldalt a fejemnél állt. Nem volt tiltva neki hogy nem nézhet oda.. (abban a pillanatban nem is ezzel voltam elfoglalva) a doki külön mondta neki: nézze apuka lehet már látni a fejet.

Kb akkor nem lehet szerintem látni ha az arcát a párnába borítja...

2019. júl. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha alacsony akkor is, ha magas meg elfordítja a fejét és kész
2019. júl. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha akar mindent lát

Ha nem akar nem


Ez ilyen


A férjemmvelem foglalkozott, nem azzal h mi van odalenn

2019. júl. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Persze igazatok van, nyilván nem azzal foglalkozna, csak megijedtem kissé. Őszintén nem akarom, hogy ilyet lásson. Én magam sem fogom látni, szerintem még nekem is sok lenne ott teliben.


Nem hinném, hogy tönkretenné a későbbiekben a házaséletet, de ha ennek minimális esélye is van, akkor nem biztos, hogy meg merem kockáztatni :(


Viszont gondolom rögtön azután is bejöhet, ahogy kint van a baba.


Ez az első kisbaba azért nem tudom hogyan működik ez:)

2019. júl. 3. 08:12
 5/15 anonim ***** válasza:

Ő bent akar lenni? Hogy bírja a vért? Hogy bírja ha téged szenvedni lát?


Ha bent lesz, ajánlok egy két Hadas Kriszta részt nézzetek meg, csak hogy tudja mire számíthat. Ha felelmeid vannak beszélj vele erről és mond el neki te hogy képzeled a dolgot. Első voltam

2019. júl. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha nem bírja kimehet... Van olyan apuka aki vajúdásnal bent van, és amikor a kitolas következik kimegy... Ezzel sincs baj ezt is megbeszélhetitek egymással és az orvossal is
2019. júl. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Neki is első ilyen élménye lenne, szóval nem tudja hogy hogy bírná. Már kérdeztem róla.


Ez a vajúdás utáni kimenés jól hangzik. A kitolás úgyis rövid szakasz, mikor meg meglesz, akkor bejön.

2019. júl. 3. 09:53
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem is kiment a kitolásnál. Azt mondja, hogy konkrétan nem látott semmit pedig magas, a fejemnél állt. Látta, a sok vért meg mindenféle testi váladékot, a szenvedésemet, de ezen kívül mást nem. Azt mondta, hogy soha senki nem szorította még meg annyira erősen a kezét, mint akkor én 1-1 fájáskor.

A 2. szülésre nem jött be, de nem a korábbi élmények miatt, hanem a naggyal kint "szurkoltak" a szülőszoba előtt.

2019. júl. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz azon, hogy mindent?

Ha a fejednél áll, nem lát mindent, mert a fény egyenes vonalban terjed, kanyarban nem lát senki, ezért amit a pocakod takar, azt nem fogja látni.

Persze ha körbesétál, akkor mindent láthat. Dehát már látott, nem?

2019. júl. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Persze látott már meztelenül, meg betegen is, nem is ez a gond. Csak ugye szüléskor akkorára tágulva 😐 Nem biztos, hogy örülnék neki, ha ilyen helyzetben látna alulról.


Nem tudom mi igaz azokból a dolgokból, hogy utána tönkrement a szexuális élet, de én nem merem megkockáztatni. ☹️


Viszont ez az ötlet, csak a kitolásra megy ki, ez tetszik. Én azt hittem ha egyszer kimegy, nem jöhet vissza.

2019. júl. 3. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!