Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A terhesség elejétől kint van...

A terhesség elejétől kint van az aranyerem. Nagyon nagy, és csúnya, mi lesz velem szülés után? Mert ugye akkor az erőlködéstől még jobban kijön.

Figyelt kérdés
2008. nov. 13. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia,. Sajnos ha már most nagy, akkor csak rosszabb lesz szülés után. Nekem is volt már előtte is, és szinte már az összes krémet, kenőcsöt csodaszert kipróbáltam, de visszahúzódni egyiktől se húzódott. Csak a tüneteket enyhítette. A műtét adott, mint lehetőség, de egyenlőre még nem mertem rászánni magam. Étkezni úgy étkezem, ahogy ebben az esetben javasolják, de már ez nem segít.

Próbáld ki valamelyik kenőcsöt és kúpot hátha neked is enyhíti a panaszaidat. Sperti, Reparon, Mastu

Üdv

2008. nov. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Első terhességem utolsó 2 hónapjában én is állandóan szenvedtem tőle (hozzáteszem nekem 15 éves korom óta van aranyerem), és a szülés alatt nagyon bedurvult. Nem részletezném, mit éltem át a szülés utáni napokban, teljesen kétségbe voltam esve. Szülés után négy hónapon át próbáltam helyre hozni a már jól ismert praktikákkal (volt benne gyakorlatom :-(), de nem ment... így maradt a műtét. Bár mentem volna hamarabb! A 6 hét gyermekágy letelte után mehetsz és az első kezelés után pár nappal óriási javulás következik be. Nekem 4 belső és egy külső aranyerem volt, a belsőket gyűrűvel kötötték el, a külsőt lézerrel vágták. Nem kell tőle félni, nem fáj, max. kellemetlen érzés pár napig. Összesen 130 ezer ft volt. Most várom második babánkat, megint kijött egy, de egyenlőre nem olyan durva, mint annak idején volt. Én intimtornával vigyázok rá és kamillás nedves wcpapírral. Persze ha szükség lesz rá, szülés után ismét megyek műtétre... én utólag bántam, hogy a félelmeim miatt ilyen későn szántam rá magam a helyrehozatalukra. Minden pénzt megér!

Boldog babavárást, babázást nektek.

2008. nov. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is gyuruztek az aranyereim. Magan dokinal voltam. A vizsgalat kerult 5ezer forintba es 3ezerert gyruzott le egy aranyeret (Zalaegerszeg) ket evvel ezelott.

De ahogy az utolso valaszolo irta nem kell felni tolle nem fajdalmas csak inkabb kellemetlen erzes. En egy kis hidegseget ereztem, ez volt az erzestelenito es utanna par percig semmit sem ereztem, aztan mar fent is volt a gyuru. Ez a gyuru elszoritja az aranyerbe a verkeringest, az aranyer leszarad, a gyuru meg a szeklettel tavozik. De van olyan eset is ahol lezerrel levagjak ahogy az utolso valaszolo irta. Ha elmullik az erzestelenito hatasa akkor erzel egy pici fajdalmat de nem olyan rossz. En masnap mar kakiltam is es egyaltalan nem fajt. Nagyobb volt az ijedseg mint a fajdalom. Pedig ha en mondom akkor elhiheted mert az en fajdalom turokepessegem nagyon gyenge. Kupot kaptam amit reggel meg este kellett felhelyeznem talan harom napig. Na ettol is feltem. Kellett legalabb ket ora mire raszantam magam. De ez sem fajt egyaltalan. De tenleg nem olyan rossz, ha lehet ne szenvedj. Szerintem nagyon megeri es megkonnyebbulsz. Esetleg erdeklod meg, hogy a korhazakba ahova tartozol nem-e csinalnak aranyer gyuruzest ha nem akarsz maganhoz menni. Hatha mar ott is hasznaljak ezt a bevallt modszert.

Jobbulast kivanok es konnyu problemamentes szulest.

2008. nov. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Na, akkor szülés után mehetek gyűrűztetni :)


A lézeres műtéténél elaltatnak, vagy ott is csak érzéstelenítőt adnak, mert nekem kint a fenekemnél vannak a kinövések. Kellett bent aludni a kórházban?

Hanyat, vagy háton kell feküdni mikor csinálják?

2008. nov. 15. 11:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! A második válaszoló vagyok. Én is magánban csináltattam, ambuláns kezelésen. Ez azt jelenti, hogy bemész, megvizsgálnak, megkapod az érzéstelenítőt, kb 10 perc múlva már gyűrűznek is. Az egész kb 20 perc, aztán mehetsz is haza. Utána kicsit kellemetlen érzés, de hogy ne fájjon a székletürítés kapsz vagy glicerines kúpot, vagy olajat, amit meg kell inni. Kb 2 hét elteltével csinálják a következőt. Egyébként én ajánlom neked, hogy ha ki vannak türemkedve az erek, hogy rendszeresen próbáld őket visszatolni és még mindig nem késő megtanulnod az intimtornát. Első terhességem alatt én ez utóbbit elhanyagoltam és meg is lett az eredménye, most a 8. hónapban vagyok és elég jól zárnak az izmaim. Bár most is lett aranyerem, de közel sem olyan vészes, mint 2 évvel ezelőtt volt. Ha nem akarsz iszonyatosan szenvedni, ne hagyd hogy tovább romoljon a helyzet!!!!!!
2008. nov. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ismét én! Szóval először a belsőeket csinálják a gyűrűvel, mert ezek nyomják ki a külsőket. Ezektől a külsőek is szépen visszahúzódnak. Ezek útán vágják lézerrel a külsőt, de csak ha szükséges. Kapsz érzéstelenítőt, majd 10 perc múlva nekiállnak. Oldalt kell felfeküdni az asztalra és felhúzni a térdeidet a hasadhoz, a doki pedig a hátad felöl közelíti meg a terepet :-). Ajánlott a műtét előtt bevenni fájdalomcsillapítót is, hogy ha elmúlik az érzéstelenítő hatása, biztosan ne fájjon. De tényleg nem fog, max. egy kicsit, ami algopyrin hatására elmúlik.
2008. nov. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, így már nem is félek, ha megszültem megyek is ! :)
2008. nov. 17. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!