Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon csúnya lett a bőröm a...

S.Ági kérdése:

Nagyon csúnya lett a bőröm a terhesség alatt. Tele vagyok pattanás szerű valamikkel minden fele! Valakinek valami jó bevált módszer, hogy ezek eltűnjenek? Vagy egyszerűen csak legyek türelmes, majd elmúlik magától?

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én olyan tusfürdőt vettem(3 éve volt először a bőrömön),ami egyben bőrradír is volt.Az avonban volt régebben a gránát almás,nem tudom még van-e,sajnos úgy néz ki,hogy engem is érint a dolog ismét:(

Már jó ideje csak tusfürdőt használok,pedig a tusoló zselé és a radír jobb.Visszatérek én is rá.Nekem a felkaromon és a hátsó combomon van,neked?Némelyik olyan,mintha fehér lenne a közepe,de kinyomni nem nagyon tudom,bár azt igen,hogy elméletileg tilos is nyomkodni.

2010. márc. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ismét az első vagyok.Az avonost csak példának írtam,én hétvégén megyek csak a tesco-ba,akkor veszek is valamilyent.

Milyen nemű babát vártok?

2010. márc. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia! Nem tudom még,hogy milyen babónk lesz,mert még csak 15 hetes vagyok!-de nagyon kiváncsi vagyok már! :-) Nekem a felkaromon,a hátamon és az arcomon vannak ezek az izék! és én kikaparom meg nyomkodom,egyszerűen nagyon idegesitenek,és ha lekaparom azt hiszem nem látszik! pedig ez sajna nem igy van! :-(((
2010. márc. 30. 18:39
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! ki fogom próbálni,hátha nekem is jó lesz!
2010. márc. 30. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!