Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki szül szeptemberben?

Ki szül szeptemberben?

Figyelt kérdés
Én szeptember 8 ára vagyok ki írva de mintha egyszeruen nem tellnének a napok

2019. júl. 8. 12:43
 1/8 anonim válasza:
49%
Én biztosan nem. 38/f
2019. júl. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Akinek jó volt a karácsony éjszakája.
2019. júl. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia, én szeptember 1.

Lassan telik és mostantól már itthon is vagyok.... próbálom elfoglalni magam de még olyan messzi ez a 1,5 hónap.

2019. júl. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én elvileg szeptember 30.

Mar nagyon várom 😊 én itthon vagyok már az 5 hónap óta de találok magamnak elfoglaltsagot, heti 1-2* vannak ilyen kismama programok, itthon csinálom a tornát. Házimunka, olvasás, pihenés. Szerencsére minden rendben van velünk, nincs labdagadas hányinger rosszullét stb. Én élvezem nagyon a várandósságot :-)

2019. júl. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én egyszeruen nem találok olyan elfoglaltságot ami több ideig lekötne .. lehet nekem ezért is tűnik. Ilyen hosszú időnek
2019. júl. 8. 15:10
 6/8 anonim válasza:
Takarítsál
2019. júl. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szeptember 18!

Nekem rohan az idő! Mindig azt veszem észre, hogy megint egy héttel kevesebb van szülésig😊

Ebben közrejátszik a 20 hónapos kisfiam is! Házimunka, játszótér, stb..... aztán este is van.

2019. júl. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Takarits, főzz, süss sütit, olvass, írj regényt, köss sálat télire, varrj ruhát, stb. Ne mondd már, hogy nem tudod lekötni magad. Olyan nincs hogy nem tudod, ha egy ember akar, talál magának elfoglaltságot.
2019. júl. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!