Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Maternity-s tapasztalatok?

Maternity-s tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Bármilyen jellegű tapasztalat, vélemény érdekelne a kórházzal kapcsolatban. Melyik orvost ajánljátok? Valószínűleg program császárom lesz.
2019. júl. 12. 06:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Programcsászárban profik :D


Én nőgyógyászati műtét miatt feküdtem benn, korrektek, nagyon kényelmes a környezet, szülés után úgy tudom, a hozzátartozó benn maradhat. Azt kapod, amit ennyi pénzért el is lehet várni. Én szülni nem szívesen szülnék itt, de csak azért, mert a természetes szüléshez nagyon medikalizáltan állnak, ha biztosan császárra készülnék, megfontolnám.

2019. júl. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy hallottam, hogy prgramcsászárban nagyon profi a Maternity így ha azt szeretnél akkor csak ajánlani tudom. Igényes környezet, szakszerű ellátás. Ha természetesre készülnék akkor a Róbertet választanám de ha te amúgy is programozottra készülsz akkor nem fogsz csalódni. Vida Gáborról hallottam egyébként nagyon jókat.
2019. júl. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Programcsászárom volt, szerintem arra tök mindegy kit választasz, de választani kell valakit, erre megkérnek. Én úgy "választottam" hogy beestem a 37. hét végén egy pénteken szétnézni, mondtam, hogy akkor én itt szülnék, mondták, hogy akkor egy orvos megvizsgál, akinél az első szabad időpont van, ez hétfőre esett, mikor a 38. hetet betöltöttem, meg is kérdezték, hogy megfelel-e az orvos, aztán kötöttünk szerződést és beleírtuk őt. (Amúgy pont úgy jött ki, hogy kettő volt a képük alapján a legszimpatikusabb, de amelyik felé hajlottam volna, annak nem volt időpontja időben vizsgálatra, úgyhogy mondtam is, hogy végül is tök mindegy, viszont pont a másikhoz kaptam időpontot így végül ő műtött és a műtőben jöttem rá, hogy az első volt az asszisztens :D )


Szerintem nem sok jelentősége van, a társaság amúgy is jó a műtőben, utána még látogatni megy be az orvos. Aki többet van veled császár után is az a szülésznő, de őt plusz pénz kiválasztani, viszont akkor csak veled foglalkozik. Én nem választottam, de teljesen elégedett voltam azzal, aki épp műszakban volt, kb. a fenekemet kinyalta, pedig nagyon látványosan szenvedtem a műtét után mikor kezdett fájni. :D Mondjuk aznap csak az én lányom született szóval máshová nem kellett mennie.

2019. szept. 7. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Vida nagyon természetes amúgy. Meg amúgy sincs bajuk a természetessel, azt is lehet, ha azt akarsz, de nem fogják senkire se ráerőltetni. Nekem első gyerek volt a lányom és faros, az orvosom úgy kezdte, hogy sajnos, de még befordulhat (38. héten volt ez, ahova addig jártam ott már egy hete közölte az orvos, hogy szerinte kizárt) de mondtam, hogy engem nem zavar, amúgy is a császár nekem megnyugatóbbnak tűnt, meg már teljesen rá vagyok készülve, erre mondta, hogy ebben az esetben nem fogja rámerőltetni akkor sem, ha befordul, ha úgyis így állok hozzá, mert az is számít, hogy lelkileg mire készülök és mit akarok, valószínűleg úgy akkor is császár lenne a vége. Szerintem korrekt hozzáállás, a benéztem annak az állami kórházank a szülős csoportjába, ahol a doki dolgozik, hogy infókat gyűjtsek, természetes szülésekről is nagyon jókat írtak vele kapcsolatban.

Egyszerűen itt az van, amit kérsz, nyilván mennek is sokan, akik császárt szeretnének ezért vagy azért, mert nem kell könyörögni, meg indokokat kitalálni. Én meg pont azért mentem oda, mert tudtam, hogy császár lesz akárhova megyek és mindenképp akartam, hogy rögtön megkapjam a babát, hogy azonnal mellre tehessem és ebben kompetens segítséget kapjak stb. Szóval én is rontom a statisztikát a program császárommal, viszont máshol ami utána történik az nem lett volna ennyire természetes, így persze hogy ott kötöttem ki.

2019. szept. 7. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!