Miért nem eszik a baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


2 hónapos babám napok óta nem akar enni. Idáig nem volt gond 3 óránként kb 90 ml tápot evett. Kezembe veszem hátra feszití magát sír, szájába adom a cumisüveget kilöki, kanál, pohár, fecskendő kilőve.. Doki fajdalomcsillapítást javasolt de valójában nem látott semmi bajt.ez sem vált be. Most fél órákat szorakozok figyelemeltereléssel stb hogy valamennyit egyen. De igy is a napi adagjanak a fele sikerül csak. Járt már valaki így? Mi volt a megoldás?


Válaszod előre is köszönöm.



2019. okt. 3. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom az okát. De ez így nagyon nem jó, az enyém akkor nem evett, amikor beteg volt. Fél óránként pedig ne etesd, csak 3 óránként.
2019. okt. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem félóránként etetem hanem addig szórakozok h egyáltalán elfogadja.. De igy sem mindig megy van hogy 6, 7 óra is eltelik két evés között.
2019. okt. 3. 14:48
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Tápszerváltás, hátha hirtelen az íze nem tetszik. 🤔
2019. okt. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ezt csinálta ennyi idősen, mindezt szívbetegen, tehát extra fontos lett volna, hogy normális mennyiségű folyadékot vigyünk be neki. 😕 4-5 hét után megnyugodott, most 7 hónaposan kezdte újra a tápszer elutasítását. Kanállal eszik rengeteget, tápszerből 150-200 ml a max naponta. 🤷🏼‍♀️
2019. okt. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Elkezd enni és utána pár percre löki ki vagy már amikor be se akarja kapni? A fiam is csinálta ezt egy dbig borzalmas volt, de mi is csak talalgattunk. Neki le volt nőve a nyelve, azt felvágattuk és a cumisüveget is nagyobb lyukúra cseréltük. Hogy mi okozta fogalmam sincs, egyszer csak minden helyre jött. Mi is voltunk orvosnál is vele és semmi eltérőt nem találtak.Probálj meg kísérletezni ezekkel.
2019. okt. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kaptunk másik tápot semmi változás. nagyobb cumit használok már igy többet tudok belekönyörögni. Azért megnyugtat hogy nálatok az idő megoldotta. Köszönöm az eddigi válaszokat.
2019. okt. 3. 15:23
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

3 hónaposan volt. Alig evett.

Nálunk a tápszer váltás segített, de nem lett jó evő. Most a pépessel szenvedünk. :(

2019. okt. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindig van valami..😊Kitartás. Majd jön valami ami izlik neki.
2019. okt. 3. 19:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálta kb.6 hetesen. MAM 2+hós cumira váltottunk az 1-esről, és később adtam neki enni, nem 3 óránként. Úgy megette. Szerintem még nem éhes azért nem eszi.
2019. okt. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!