Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Ti mit adtok hogy átaludja az...

Marcsw kérdése:

Ti mit adtok hogy átaludja az éjszakát? Már lassan 11 hónapos és még mindig eszik este már mindent kipróbáltunk eddig pizsama hami jó éjt papi

Figyelt kérdés

Dupla etetés, tea este tápszert is váltottam de szerintem fáj tőle a hasa mert nyugtalanabbul alszik azóta. Köszönöm szépen a segítséget

Beba tápszert eszik



2019. dec. 5. 07:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

Ha fáj a hasa akkor miért kell neki duplát adni?

Nem értem a kérdést.

2019. dec. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Valószínűleg még nem érett rá, hogy átaludja az éjszakát. Türelem
2019. dec. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20%
A nagy 6 hetes volt, a kicsi 9 hetes, amikor először átaludták az éjszakát. Fogzás, mozgás sem kavart be, csak akkor ébrednek éjjel, ha betegek. Anyatejesek. 😊
2019. dec. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem függ az etetéstől.

Az én lányom is 11 hónapos, általában átaludja az éjszakát este 8tól reggel 6-9 között kel.

De van időszak mikor felkel éjszaka akár többször is, és van amikor olyan nap, hogy pont többet, laktatóbbakat evett. Szóval szerintem hiába kísérletezel ez nem így megy.

2019. dec. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Tényleg nem az etetéstől függ. 13 hónapos kisfiam fél éve nem kér éjszaka enni. Eddig kb. 3 éjszakát aludt át. A fogzás nagyon megviselni.
2019. dec. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

Hármas, rendkívül segítőkész volt a válaszod. Szerinted ezzel mit kezdjen a kérdező? Dicsekvés helyett maradhattál volna csendben is.


Kérdező, az én lányom 6 hónapos, és szintén Beba tápszert eszik. Kilenc hetes korától négy hónapos koráig átaludta az éjszakát, azóta pedig egyre gyakrabban ébred és én sem tudom, mit tegyek. Biztos, hogy éhes? Nem lehet, hogy fázik/melege van, kiszárad a szája, vagy valamilyen diszkomfortérzete van? Napközben próbálj meg többször adni neki. Ne valts tápszert, kapja csak amit megszokott. Nővérem kisfiát például zavarta az éjjeli fény, amikor teljes volt a sötétség jól aludt, a lányom pedig fordítva: teljes sötétben megijed éjszaka, éjjeli fénnyel jobban alszik.

2019. dec. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ikrek, egyformán etetem őket, a mennyiség is egyezik az egyik atalussza az éjszakát a másik nem.
2019. dec. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszönöm a válaszokat az új tápszertől fáj a hasa, most visszatérünk a régire.
2019. dec. 5. 08:57
 9/15 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekem anyatejes volt, az egyik 3 hónaposan, a másik 3 évesen kezdte átaludni az éjszakákat.
2019. dec. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
16 hónapos a fiam, eddig 4 db átaludt éjszakánk van. Szerintem ez nem azon múlik, hogy mit és mennyit adsz neki enni. De ha teletömöd, akkor esélyesebb, hogy rosszul alszik. Te tudsz úgy aludni, hogy full tele vagy?
2019. dec. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!