Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha pizsama alá hordok bugyit,...

Ha pizsama alá hordok bugyit, minden este másikat kell, hogy viseljek?

Figyelt kérdés

Tisztán, frissen zuhanyozva veszem fel, alszom benne, aztán reggel le is veszem. Eddig úgy csináltam, hogy amit este felvettem, azt hordtam másnap estig, most viszont vettem kényelmesebb bugyikat pizsinek.

Nem érzem elég koszosnak őket ahhoz, hogy egyből menjenek a mosásba, viszont elég tisztának sem ahhoz, hogy másnap este újra felvegyem ugyan azt.

Ti mit tennétek/hogy csináljátok?


2017. nov. 12. 17:18
 1/10 anonim válasza:
100%
Én mindenképp cserélném, akármennyire tiszta vagy nem tiszta válts miden nap bugyit higiénés okokból.
2017. nov. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ne vegyél fel pizsi alá bugyit egyáltalán, max ha valami ottalváson vagy. Felesleges.
2017. nov. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

Cseréld naponta ne vedd fel 2-szer.

Az meg hülyeség hogy pizsi alá nem kell bugyi. A pizsamanadragot kellene naponta mosni? Vagy legyen igénytelen és hordja többször?

2017. nov. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Naponta cserélni kell, hiszen időbelileg majdnem ugyanannyit van rajtad, mint napközben.
2017. nov. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Ne hordj éjszaka bugyit, lezárod s szellőzést az intim területen, könnyen kaphatsz gombafertőzést. Amúgy ha nem tudsz leszokni róla, pamut anyagú bő szabásúakat vegyél és naponta cseréld.
2017. nov. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%

3, a pizsi nem érintkezik veled annyira közvetlenül.


én biztos nem vennék bugyit alá, szabadon és jól szellőzve szeretek aludni. igaz, pont emiatt pizsit se veszek fel.

2017. nov. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én este zuhanyzás után veszek tisztát, abban vagyok másnap, és este csere.
2017. nov. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%

Nem kell bugyi, csak megkönnyíti a kórokozók megtelepedését.


[link]

2017. nov. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én csak akkor hordok pizsi alá bugyit, ha épp megjött.

Sokkal kényelmesebb és egészségesebb is nélküle. A pizsamát pedig 1-3 naponta mosom, bőven elég.

2017. nov. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%

Koliban én mindennap bugyiban alszom, semmi bajom eddig. Viszont a nőknél van természetes folyás, ekkor a pizsamanadrág is olyan lesz, ha nem veszel fel semmit. Azt meg nem akarom 1-2 naponta mosni, mert kellene.

Az úgy nem jó, hogy amiben alszol abban vagy nappal és este fürdésnél leveszed? Ha meg ilyen rövid nadrág szerűek, akkor menjen a mosásba. 2 nap után már szaga van.

2017. nov. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!