Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tejital váltásban szeretnék...

Tejital váltásban szeretnék segítséget kérni.2 évesem milupa24+ vaniliásat iszik. Szeretném lecserélni szintén vaniliás tejitalra de valami ólcsóbbra. Tudnátok ajánlani? Tejet nem issza meg. Semilyen formában.

Figyelt kérdés
Dm-be sajátmárkást nem láttam 24 hó felett, rossmannost se. Müller van közelbe sajnos nem ismerem az ottani dolgokat.

2020. jan. 5. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Nekem fura, mert egy 2 éves már ugye mindent eszik.. Lassan ovis lesz! Gondolom 24 hó felett már ezért nem találsz!

Én ízesített tejet készítenék házilag.

Kakaó, vaníliás tej, stb..

2020. jan. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem is fura...már ízesítettem is nem kell neki eltolja
2020. jan. 5. 19:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs más vaníliás, az enyém a milupát issza, két és fél éves, nekem szimpatikusabb a tejital, mint a tej, több benne az ásványi anyag. Ha le akarod cserélni vegyél sima, tejitalt, esetleg vanília port tudsz bele tenni.
2020. jan. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van a riskának szívószálas vaníliás teje... Esetleg azt megpróbálni?
2020. jan. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!