Mennyi lenne neki elég?

Figyelt kérdés

4 hetes babám 3200al született. Védőnő szerint és a tápszeres doboz szerint 80-90 ml lenne az adagja. Ha ennyit eszik kb 1,5-2 óra múlva újra "kér" és kb 60at megeszik. Ha 120at adok neki 3-4, órát kibír.

De 90ml-nèl is jön vissza kicsit belőle, nem hány,csak büfögèssel jön vissza belőle. Ez nem azt jelenti hogy sok neki?

Korához képest nem sok a ,120?


2020. jan. 12. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gond, én mindig azt gondoltam hogy csak a levegő miatt jön vissza egy kicsi.. de ha sok vagy többször akkor már azert mert sok neki és akkor ha faj a hasa.

szerintem adhatod neki a 120 at ha kéri, inkább mint h éhes legyen csak ne fájjon a pocakja utána. bár nekem csak első babám 4,5 hós így lehet nem jól gondolom.

2020. jan. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem gond, egyen amennyit kér inkább bukja ki. 4 hetesen az enyém is ennyit evett.
2020. jan. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adj neki 120at. Nekem 4hetesen volt hogy a 150et is megette eleg jo evo most is lassan 5honapos es van mikor a 240et is megeszi.
2020. jan. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!