Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Fantomalt tápszerről, mi a...

Fantomalt tápszerről, mi a véleményetek? Hízik tőle a baba? Többi lent.

Figyelt kérdés

Kislányom egyáltalán nem akar hízni,amit megeszik azt mind a növekedésre fordítja. 10 hónapos és 85cm 8,3kg. Napi 3x-4x eszik. Általában 400-450-500grammokat eszik meg egy nap,plusz 2-3 üveg tápszert. 9 hónaposan már járt most szalad állandóan. Extra korán kezdett el csinálni mindent így mindig is kisebb súlyú volt,mint kellett volna. Úgy gondoltam, hogy elkezdem neki adni a fantomalt tápszert hátha kicsit szed magára,mert már a védőnő is cs*szeget, hogy sovány a gyerek. Mi a véleményetek róla?

(A receptes kérdést nem én írtam lentebb.)


2020. jan. 22. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azta, jó magas! 😄 Én is ma nézegettem ezt, a lenti kérdés miatt, de nekem tényleg pici a lányom (1 éves, 7 kg, 70 cm).
2020. jan. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen hatalmas kislány,de ezen nem csodálkozom,mert az apukája 2m magas, szóval genetika,igaz én csak 160cm vagyok,de teljesen az apja. Általában mindenhol másfél-2 évesnek nézik. Múltkor megkérdezte egy "kedves" öreg nő, hogy egy 3 évest minek tologatok babakocsiban? Mondtam neki, hogy 10 hónapos,de,ha 3 éves lenne, akkor sem lenne közé hozzá, hogy én miben tologatom. Kapjuk állandóan a megjegyzéseket pl. egyedül marad,nem talál magának párt,nem lesz rá való ruha felnőtt korában,nem lesz rá cipő. stb stb. Nem gondolnám, hogy a te lányodnak gond lenne a súlyával, főleg úgy, hogy 70cm. Szerintem nincs miért aggódnod. 😊



Na de valakinek valamilyen tapasztalata van-e erről a tápszerről?

2020. jan. 22. 22:36
 3/7 anonim ***** válasza:
A súlyával nincs, csak a magasságával. 😄
2020. jan. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Próbáltad? Figyelem a kérdést. Az én fiam örökmozgó, jókedvű, viszont 7 hónapos, 67 cm és 7 kiló. Piszkálnak hogy kissúlyú. De hiába tömöm... Egyébként tenyleg jókedélyű..
2023. ápr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már most nagyok vagyunk,de igen próbáltam. Nem hiszem,hogy akkora nagy változásokat okozott.
2023. ápr. 21. 18:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Köszi a választ! Hogy alakult a súlya? Gondolom mindig kis vékony kisgyererek volt, szerintem nálunk is mindig az lesz!


Akik esetleg olvassák, Infatrini tápszer bejött, elég drága, de hatásos volt!

2023. ápr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
110cm jelenleg és 16kg nem nagy súlyú gyerek.
2023. máj. 4. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!