Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Meddig áll el a tápszer...

Meddig áll el a tápszer felbontás nélkül? Megnéznétek a dobozt, hogy gyártástól számítva mennyi idő a szavatosság?

Figyelt kérdés
Köszönöm.

2020. márc. 13. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjuk a tiedet mikor gyártották? Amúgy kb 2 év.
2020. márc. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az mindegy, csak, hogy kb mennyi idő, gondolom mind kb ugyanannyi.

Azért kérdem, mert gondoltunk rá, hogy veszünk előre pár dobozzal, ha esetleg nem lenne tejem. De ha meg mégis, akkor meg odaadhatnánk neki 1 éves kora után, amikor már nem szopizik.

2020. márc. 13. 18:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ennyire ne tárazz be. 1 éves kor után vagy elfogadja vagy nem. Az én fiam 10hóbapos korától öklendezett tőle.
2020. márc. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél előre. Szülés után felírják receptre, úgy olcsóbb. (Ha jól ertem meg nem szultel) Ráadásul úgy biztosan el is áll. De tényleg két év. Csak ugye nem mindegy honnan számoljuk.
2020. márc. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszi:)
2020. márc. 13. 19:00
 6/8 anonim ***** válasza:

Az se mindegy, hogy meddig állt a gyógyszertárban raktáron. 1 hete 2021-es szaviidőset kaptam.

Egyébként is rossz ötlet, előre fogalmad se lehet, hogy kell-e spec. gyógytápszer illetve hogy elfogadja-e egyáltalán.

2020. márc. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazad van.
2020. márc. 14. 06:14
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi is vettünk előre.


Nem kellett eddig. 10 ezer ft-nyi tapszer áll itt...

Most a hozzátápláláskor azzal keverem ki a pépeket.


Illetve azért marad veszhelyzetre is.


Szóval ha majd kell kórházban adnak, aztán doki felirja felé annyiért


A kérdésre pedig a válasz. Tavaly augusztusban vettük, 2020.07.29. szavi idő, tehát kB 1 év.


Ja, és 1 felett pedig már 2es tapszer kell általában, tehát nem is nagyon tudnád adni később.

2020. márc. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!