Hagyjam elapadni?

Figyelt kérdés

A kiafiam csak anyatejes volt 7 hetes koraig, utana pótolni kellett tapszerrel. Szoptattam minden tápszerezes elott, mégis kezdett elapadni a tejem. Estenkent tudtam fejni csak 30 milit napkozbe egy cseppet se.

Most viszont duzzadnak a melleim , szopizni nem akar, csak felhuzza magát rajta (gondolom a cumisuveg miatt..) lefejem es ujra csak 30 ml nagyn vizes tej.. Ti mit csinalnatok? Hagynatok elapadni már ?


2020. máj. 22. 08:26
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Eleve nem adtam volna pótlást. Ha már nincs az egyikbe megy a másikra aztán vissza ha az se elég. Így lehet felszaporítani. Mondjuk így hogy valószínűleg már cumizavaros, nehéz lesz. Szoptatási tanácsadás kérdezz felelek csoportban tudnam segíteni ha akarod szoptatni. Ha nem akkor hagyd elapadni a francba.

Ja és az h nem tudsz sokat fejni, nem azt jelenti, hogy kevés a tejed

2020. máj. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Min2 cicit odaadtam neki!
2020. máj. 22. 09:02
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
De ha nem elég neki akkor vissza kell tenni az elsőre. Ha az se akkor megint csere. Amíg jól nem lakik.
2020. máj. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. máj. 22. 09:04
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Jól mondja az első válaszadó. Én se tudtam sose fejni, mégis iszonyú sok tejem volt, a babám hízott, mint a kismalac :)

Én se adtam volna pótlást. Valószínűleg növekedési ugrása volt a babádnak, ha nem adtál volna pótlást, hanem csak rakosgatod egyik ciciről a másikra éjjel-nappal, pár nap alatt felszaporította magának a tejet, hogy elég legyen.

Ezt még most is megteheted, de a pótlást nem hagyhatod el egyik napról a másikra, csak fokozatosan. És a cumizavarral is meg kell küzdeni közben. Ha szeretnéd, hogy újra csak anyatejes legyen vagy legyen továbbra is tejed, érdemes lehet ibclc tanácsát is kikérni

2020. máj. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitseget! Megprobalom visszafordítani a dolgot minden erommel.
2020. máj. 22. 09:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Kitartás

Első tökéletesen írja


“Vizes” tej az tévhit


Nincs olyan.


Nagyon nehéz feladtad lesz,valószínű sok sírással.

Volt cumizavaros a lányom..

Most meg nem tudom leválasztani


ma-holnap 2 éves, 3 hónapos öccse is van.. így nekem már fizikailag sok.. fejni nem tudok..

Mégis 1200g-okat hízik a fiam

2020. máj. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindent leirtak. Nincs vizes tej. Ki mondta 7 hetesen h nem eleg neki??
2020. máj. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!