Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Hány db NeoCate tápszer...

Hány db NeoCate tápszer írható fel egy hónapban?

Figyelt kérdés

#Hány darab tápszert írhat fel
ápr. 29. 13:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
8-9 doboz, ha jol emlekszem.
ápr. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 9-re emlékszem, de ez 4 éve volt.
ápr. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

És ha valakinek több kellene?

Nekem a fiam havi 15 dobozzal is bevág 2.5 hónaposan…mi lesz később? Nyilván egyszerre többet csinálok meg neki, hogy annyit egyen amennyit szeretne, emiatt sokat ki is kell dobni, de nem fogják felírni a maradékot, hanem meg kell vegyem teljes áron és majdnem 56.000Ft-ot kell pluszban arra a +6 dobozra költenem?

ápr. 29. 19:13
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Megvan adva hogy az orvos mennyit írhat ki 1 hónapban. A többit rendes áron kell megvenned, ha kevés. Nekem a doki ezt mondta és azt is csak 1 éves korig. Amikor töltötte az 1-et előző napra berendelt, hogy tudjon még kiírni. Szerencsére a rendszer engedte.
ápr. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Én a helyedben inkább kevesebbet csinálnék és nem kiöntögetném. Ha éhes marad, akkor kevernék még be egy keveset. Így nem feleslegesen megy a "kukába".
ápr. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Kezdesnek ne ontogesd ki a tapszert es talan kevesebb fogyna.

Amugy sajnos jol latod, vagy kifizeted a kulonbozetet vagy akkor tapszervaltas.


Amugy az en kisfiam 3 hosan mar bevagott 180-210 ml tapszert/ etkezes, de ez nem ment igy a vegtelensegig, 6 hos koraig csak tapszeres volt es megallt 210-240 ml/ etkezesnel. Most 1 eves, mar csak este iszk tapszert, az 270 ml.

ápr. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ő van, hogy egyszerre csak 100ml eszik meg, de van, hogy 120ml. Általában 120at keverek be, mert ha csak 100at csinálok meg és evés közben elfogy, akkor már nem hajlandó enni hiába csinálom meg neki a többit, pedig látom, hogy éhes. Utána fél óra se telik el és újra etetni kell. Szóval ezért csinálom meg inkább a többet, mert utána nem hajlandó enni.

Ha pl probiotikumot adok be neki, azt mindig 60ml-ben csinálom, hogy tuti meg egye, de miután elfogy nem hajlandó többet enni hiába éhes. 🤷🏼‍♀️

ápr. 29. 20:14
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nemtudod másképp megoldani, mert nem fogadja el, akkor igen a többi dobozzal teljes áron kell megvenned.
ápr. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mi másmilyen tápszert használunk és 5 dobozzal írhat fel a doki. Korábban 4 lehetett. Nem elég. Minimum 4 vennem kell teljes áron ami dupla annyiba kerül.

Ha éhes megenné azt is amit utána csinálsz szóval szerintem más lesz, ha nem eszi meg. Az nem tartható, hogy kiöntögeted. Havi szinten azért minimum plusz egy doboz, ha folyton kiöntöd.

ápr. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Párszor kipróbáltam, hogy egyszerre csak 30ml-t adtam neki, amikor 6 óra eltelt az előző etetés óta és utána sem volt hajlandó enni, viszont üvöltött, mert annyira éhes volt. Viszont kiköpte, amit csináltam neki másodjára. Szóval szerintem olyankor az a baj, hogy meg van szakítva az evés és azért nem kell neki. Igazából nem értem egyáltalán, hogy mi lehet a baja. De ha többet csinálok neki, általában gond nélkül megeszi az egészet, de van, hogy éppen csak, hogy leeszik belőle 40-50ml és a többit onthetem ki. Nagyon kiszámíthatatlan, hogy mikor mennyit eszik, úgyhogy eddig ezért csináltam így🤷🏼‍♀️🙃
ápr. 29. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!