Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Akinek tápszeres az újszülött...

Akinek tápszeres az újszülött babaja 3 orankent etetitek? Vagy ha felebred és ehes adtok előbb? Az én lanyom egy hetes és van hogy már 2 orankent ker enni de van hogy megalussza a 4 orat is.

Figyelt kérdés

#Tapos baba
2020. júl. 20. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Én mindig akkor adtam amikor éhes volt.
2020. júl. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Akkor adok neki enni amikor éhes, sokszor két óránként. 2 hónapos most.
2020. júl. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Igény szerint etetek. Nehéz volt osszeszokni. Megerteni h mikor kér enni. Nem tartottam a 3orat.volt h 2 volt h 3, volt h 4-5 alvasok miatt is.altalaban így zajlott:alvás után tisztába tettem, majd megkinaltam a hamival. Később 2-3 honapos an már alvás és tisztába tétel után 10-20percet játszottunk és utána ettünk. Most 8 hónapos. Elég vékony. 0.5kg val kevesebb mint "kéne" de nem eszik többet csak amennyit ő akar. Mostmar kiismerem mikor ehes, legtöbbször. De még most is van h tévedek. Pár hét és te is fogod tudni! Hajra
2020. júl. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, ha éhes, akkor adj neki enni. A mi babánk is tápszeres, en eleinte írtam, hogy mikor mennyit eszik, de mi sem tudtuk tartani magunkat a 3 óránkénti etetéshez, volt, hogy 2 óránként kért enni. Ő 3 héttel jött korábban, az első hetekben sokat evett, behozta a lemaradását.
2020. júl. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amikor kéri

3,5-4,5 h-ként


Azóta 2 óránként, mert éjjel alszik

/ így kéri..5 hónapos/

2020. júl. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek. Én se birom tartani a 3 orat van hogy már 2 orankent kéri. De van hogy 4 orat is alszik. Mi 8 naposak vagyunk.
2020. júl. 21. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!