Banán újszülöttnek?

Figyelt kérdés
A Humana Baby fit banános tápszer újszülöttkortól adható, de banánt tartalmaz, ez van a dobozon: Banánt tartalmaz, ezáltal a Humana Baby Fit krémesebb lesz. Banánpor formájában van benne. Kell ez egy újszülöttnek?
2019. okt. 29. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem nem.
2019. okt. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Én nem merném adni, akkor se ha a dobozra az van írva hogy újszülött kortól adható.
2019. okt. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Én sem adnám neki.Bőven ráérsz 6 hónapos korától adni neki mást az anyatejen kívűl. Tápszer esetében is csak 4-6 hósan
2019. okt. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
En azt adtam neki ez az egy amitol a hasa nem faj.
2019. okt. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom pont úgy van benne banán mint ahogy az összes tápszer tehéntej alapú. Biztos nem káros akkor nem lehetne forgalomban.
2019. okt. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Nyugodtan adjad. A világ legszigorúbb előírásai a babatápszerekre vonatkoznak, főleg amik újszülötteknek is adhatók. Ezerszer bevizsgálták.
2019. okt. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 piroska és a farkas ***** válasza:
93%
Ez tudtommal az A.R . azaz anti reflux tàpszer. Sűrűbb, kisfiam ezt kapta, ez volt az egyetlen amit nem hànyt ki.
2019. okt. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hasfájós, bukós unokahúgom ezt kapta 1 hónapos korától. Teljesen jó volt neki. Persze tudom, anyatej a legjobb, de ő minden szoptatás után sugárban hányta vissza amit evett, sokat csökkent a súlya, kórházba került, ott ezt kapta és bevált.
2019. okt. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A fiam 15 hónapig itta, kutya baja. Refluxos tápszer, a banán sűríti, hogy lenn maradjon. Sokan azt hiszik ízesíteni van benne, de ez tévhit. Akinek nem hányta sugárba a gyereke a többi tápszert, annak persze, fúj, ócsó, tehat sz*r, a banántól majd nem eszik mást, édes, meggyűlik a bajod a ht- val stb. Nos, a fiam kérdés nélkül betúrt mindent, komikus módon a banánon kívül :)
2019. okt. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez refluxos babaknak valo, 16 honapig adtam a fiamnak. O is sugarban hanyt az anyatejtol. Ez az egy amito nem csokkent a sulya.

Eletmeno volt nekunk.

2019. okt. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!