Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Baba sok levegőt nyel etetés...

Baba sok levegőt nyel etetés közben. Mi vàlt be nektek?

Figyelt kérdés

5 hónapos kisfiammal hónapok óta küzdünk, mert sok levegőt nyel etetés közben. Mam anticolit üveget hasznàlunk. Büfiztetem kaja után jön egy csomó büfi, de ha leteszem elkezd ordítani, felveszem, megint büfi és így megy a nap, kajálás után 3 órával is tud büfizni. 12 órából 11-et tuti karban van, mert annyira nyomja a hasát, hogy visít. Mi vált be nektek? Milyen cumisüveg? Infacol cseppet próbálta valaki vagy milyen cseppeket használtok?

Bármilyen tippet szívesen veszek.


2020. okt. 12. 05:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia mi infacol biogaia es lactase comfort szentharomsagban elunk. Nekem is moho a babam. Adj neki napi 1x biogaiat 5 cseppet ez probiotikum, es minden etetes elott infacolt vagy espumizant. Mi azert az infacolt adjuk mert konnyebb adagolni pipettaval es izlik neki narancs izu. A lactase comfort nekunk azert kell mert meg nem tudja feldolgozni a tejcukrot nincs meg 2 honapos, de a te 5 honaposod mar nagy sztem ez nem lesz neki gond. Nekem ugy mondta az orvos hogy szopi kezdete utan az elso 5 percben bufiztessem aztan a vegen. Szoval azt mondta eleg 2x. De ez is olyan hogy ahany orvos annyifelet mond. Gasztroenterologiara tudsz elmenni en ma megyek, ha gondolod megirom majd volt-e ertelme.
2020. okt. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Nálunk is evés közben is kellett büfiztetni..
2020. okt. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Evés közben is büfiztesd és Mam helyett próbáljátok meg a lansinoh cumisüveget. Esetleg még a tápszer sűrítése is segíthet. Mekkora cumi méretet használtok a cumisüveghez?
2020. okt. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kisebb lyukú cumi, Infacol. Nekünk ez vált be, plusz a tápszer is ha rázáskor habzik az is lehet a baj. Nekünk az 1-es Milumilt kellett ezért cserélni.
2020. okt. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi Biogaia cseppet és Infacolt használunk és evés közben is büfiztetjük 1-2 alkalommal a babát (5 hetes). Én is Mam anticolicot használok. Így van ugyan egy kis hasfájás, de nem vészes, szépen büfizik és a pukik is jönnek sűrűn.
2020. okt. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!