Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Milyen tapszert adjak anyateje...

Milyen tapszert adjak anyatejes babamnak estere kiegesziteskent? (8hos)

Figyelt kérdés
Melyik tapszernek hasonlit a legjobban az ize az anyatejhez? Milumil jo ejtszakatnak szerintem is eros (poshadt) ize van, gyermekem is kikopte, vagy ez a “normalis” tapszer iz?

2020. okt. 17. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Én tejpépet adtam, vannak nagyon finomak.
2020. okt. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Miert szeretnel tapszerrel kiegesziteni ha meg anyatejes es eddig nem kellett a potlas?

En vacsit adnek neki, amit megeszik. Pép, pure, darabos valami, amit szeret. Ebben a korban mar "vacsizhat" nem muszaj meglennie a "cumis uveggel fejezzuk be a napot modszernek." Ha mar nem tudna szopizni az mas volna. De igy még neki siman jut értékes tejcsi.

Nem vagyok a matricaelv szo szoloja, csak pont a te eseted az, amire en nem adnek tápit 😊

2020. okt. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%

Utolso vagyok:

Viszont a kerdesedre konkretan nem válaszoltam.. tudtommal nincs olyan tapszer amit az anyatejes babak ne ismernenek fel. Van egy bizonyos atallas szakasz. De a nagyon felhigitott tejpelet (sinlac) par isnerosom adta a gyerkocnek, ha nem tudta megoldani az esti tejcsit

2020. okt. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vannak éjszakás tejpépek (én sokszor higítva adtam cumisüvegben, italként.) jól telít.
2020. okt. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milupa Szenzitív íze hasonlít a leginkább az anyatejhez
2020. okt. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!