Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Ez se jó? Harom hetes kisfiam...

Ez se jó? Harom hetes kisfiamnak korhazba felirtak a Milumil prosyneo ha tapszert. Ugy nez ki hasfajos lett. Egy napja valtottam Lactogen Harmonyra. Ejjel aludt mikor eloszor megkapta, de azota nyuglodik ugyanugy.

Figyelt kérdés

Egesz nap fent van ringatni kell es igy este se fog aludni.

Mecsek teat adtam neki minimalisat most delutan. Izlett neki, de nem tudom mennyit ihat abbol.

Letezik hogy egy nap alatt kiderult hogy nem jo a Lactogen?

Hogy csillapitsam a fajdalmat?



2020. okt. 21. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Én úgy tudom tök mindegy mit eszik a baba, akkor is fájni fog a hasa.

A fiam is pocak kímélő tápszert evett, mégis fájt a hasa 2-3 hónapos koráig.

Mi espumisant adtunk neki, sokszor simogattuk a pocakjàt, tornáztattuk a lábával a pukik miatt és egy idő után kinőtte.

2020. okt. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%

A hasfájás életkori sajátosság. Nincs olyan táp, amitől elmúlna.

Kitartás, sok ölben ringatás és sok hajszárítózás. Csak ez segít. Meg ha a karodon végigfekteted hason. Azt is szeretik.

2020. okt. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Hajszárítóval óvatosan...... Tavaly vagy mikor épp emiatt került égési sérülésekkel kórházba egy baba....
2020. okt. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

De azoknak nem volt agyuk.. Amerikában volt, vagy hol.


Mi csak azzal tudtuk megnyugtatni a lányunkat hónapokig.


Rá a hasára, utána elfordítani. Folyamatosan ellenőrizni kell a hasát, hogy ne forrósodjon fel, és legyen rajta legalább egy body.


De nem gondoltam, hogy ezt így le kell írni. Minimális értelmet kinézek mindenkiből.

2020. okt. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Hajszáritó? Erről nem is hallottam. Gondolom inkább a hangja a lényeg, fehér zaj biztosan van fent a neten, arra sok baba menyugszik. 3 hónapos korig fáj a hasuk, nem csak a tápszertől függ.
2020. okt. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"A hasfájás életkori sajátosság. Nincs olyan táp, amitől elmúlna."


Hát nálunk volt olyan, a Novalac AC megszüntette a lányomnál a hasfájást. Kb 3,5 hónapos koráig, míg el nem nőtte amúgy is, azt ette. A fiamnál meg a Milumil Komfort vált be ugyanígy. Szóval van, csak meg kell találni, mert ami az egyik babánál beválik, az nem biztos, hogy a másiknál is.

2020. okt. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is érdemes próbálkozni a tápszerekkel.
2020. okt. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
A hője is hatásos, görcsoldó hatású. De egy felmelegített szőlőmagpárna is jó hatással van. Csak azt nehezebb szabályozni.
2020. okt. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk nestle beba supreme tapszert irtak,azt mondta a haziorvos,akinek ezt irta,az a baba nem volt hasfajos meg. Nekunk is bevalt. Neha nyogott a pukinal,de ennyi. Van benne lactobacillus is mar,a legujabb fejlesztesu tapszer.
2020. okt. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kell egy kis idő mire megszokja a szervezete. Adj neki időt, tudom nehéz, de nem szabad gyorsan váltogatni a tápszereket.
2020. okt. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!