Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Melyik tápszert írják fel...

Newsee89 kérdése:

Melyik tápszert írják fel 1éves kor után is?

Figyelt kérdés
Kislányom szorulásos a kezdetektől fogva, extrém kissúlyú korababa. Nagyon nehezen indult be az emésztése, volt neki egy 1.stádiumu NEC is.. Többet kipróbáltunk, de csak a Beba HA DUO vált be. Az érdekelne, hogy erre jár-e a kedvezmény, vagy ha nem van e olyan másik szorulásra való táp, ami támogatott. Most lesz 1éves (korrigált10) ,de még csak 2étkezést tudtunk kiváltani, így még mindig a táp a fő energiaforrása. Köszönöm a válaszokat!

#tápszer #tbtámogatott #bebahaduo #szorulásosbaba
2020. okt. 23. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Orvos függő. Például a Lactogen Harmonyt csak 1 éves korig írhatnák fel, de a mi orvosunk tovább is felírja.

A te kislányod különleges eset, neki nagyobb eséllyel felírják majd 1 éves kor után is.

2020. okt. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És mekkora a támogatás a te Bebádra? Mert amit mi kaptunk, arra kőkemény 400ft volt doboz önként, úgyhogy pl en úgy voltam vele, hogy nem érdekel felirjak e vagy se.
2020. okt. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is a Duo-t eszi, ő székrekedésre kapta.. Egy doboz 1798 Ft receptre. Egy éves koráig biztosan felírják, de a védőnő azt mondta, hogy 3 éves koráig is fel lehet íratni.. Biztosra nem tudom, nekünk még nem aktuális a "váltás".
2020. okt. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a Humana Baby Fit tápszert írta fel az orvos 1 éves kor után.
2020. okt. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 1800ft ért kapjuk a beba ha duot, 3000ft teljes áron ha jól tudom. Legalább is a rossmanban ennyiért láttam. Most ugye már elmúlt 1éves a babóca és felírta a Dr nő. Rá nem kérdeztem ugyan.. De kiváltottam és ugyan úgy 1800ft.Koraszülő mamitól ismerettségi körben azt hallottam h amikor 1éves lenne valójában, addig felírják általában. Meglátjuk ☺️
2020. nov. 10. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!