Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 2hetes babamnak kevés tejem...

2hetes babamnak kevés tejem estere ki járt így? Megorobalom Fürdés (8ora) után már adni neki. Vagy hogyan csináljam? olyan 60mlt

Figyelt kérdés
2020. nov. 7. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Ne méregesd, hogy mennyit eszik, tök fölösleges. Csak tedd cicire mindig, amikor kéri. Ha van elég pisis pelus, akkor eleget szopik. Ennyi bőven elég.

Estére mindenkinek kevesebb a teje, viszont zsírosabb, laktatóbb. A babának pont így a jó

2020. nov. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Ne pótolj,míg gyarapodik! Én is végig ettől rettegtem. Ha kell,fél óránként ráraktam/rakom. De pisi kaka van,hízik is.
2020. nov. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Ne pótolj!



Estére mindenkinek kevesebb a teje.

Sokkal másabb, zsírdúsabb az összetétele.


Este amikor ilyen pici gyakrabban fogja kérni, ez normàlis, majd alszik egy nagyobbat és úgy kel ( általában)


Ha gyarapszik, van pisis pelus, akkor nem kell pótlás.

3 hetesen a növekedésugrástól pedig ne ijedj meg.


Nagyon kevés baba van, akinél észrevétlen.

Semmi nem lesz elég, örülsz ha óránként kéri csak.. pár nap alatt visszaáll. Ilyenkor természetes tejszaporítást végez, ha hagyod és nem pótolod be.



60 ml este nem kevés!


Kitartás. Bízz a babában.

2020. nov. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Mondjuk én megkérdezném, miből gondolod, hogy kevés?
2020. nov. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

Kb.ugyanazt írtam,mint a többiek,miért pontoztak le?

2es voltam..

2020. nov. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
5 ezt ezen az oldalon SOHA nem lehet tudni 😂
2020. nov. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!