Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Milyen tápszert ajánlanátok?

Milyen tápszert ajánlanátok?

Figyelt kérdés

7 hónapos kislányomnál szeretném az esti szopit tápszerre cserélni. Egészséges baba, annyit vettem észre rajta, hogy kicsit nyűgösebb, ha tejterméket fogyasztok (úgyhogy nagyjából sosem eszem ilyesmiket).

Egyáltalán nem vagyok otthon a tápszerekben, ezért kérem a segítségeteket. Kérlek, azt is írjátok meg, hogy gyerekorvos írja-e fel. Köszönöm!



2020. dec. 7. 20:20
 1/9 anonim válasza:
30%

Előtte neked kellene megkóstolni, hogy minden fasza e. Ha ugy látod hogy pacek lesz, akkor lehet neki adagolni vagon számra. Szerintem inkább reggel adjál neki ilyen cuccot mert este nehogy fosson tőle.


Én ezt ajánlom:

[link]

2020. dec. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A kislányom sem bírta a tejtermékeket, Milumil HA tápszert kapott és azzal nem volt semmi baj, jó laktató is, az én babám 12 órát simán aludt miután ezt vacsorázta, a Beba mellett hamarabb éhes lett.
2020. dec. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2 vagyok: nekünk a gyerekorvos írta fel de csak 1 éves korig.
2020. dec. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én lányom se bírja a tejet így a milumil pepti plus pronutra 2 vált be. Ez tejallergias gyereknek is jó
2020. dec. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A tejfehérjére érzékeny babának a Milumil Pregomin tápszert tudom ajánlani.

Mi is ezt használjuk a babám 3 hónapos kora óta (most már 9 hónapos).A Milumil HA tápszertől kiütések jöttek ki rajta.


Annyi , hogy ez a tápszer ez egy kicsit keserűbb mint a többi, nem minden baba fogadja el.


Beszélj a háziorvosotokkal, ő felírja receptre. Recept nélkül nagyon drága ,4000 Ft, felírva 3 doboz kerül 1200 Ft-ba.

Mindenképp keresd fel orvosotokat, hogy milyen lehetőségeket tud Nektek ajánlani.

2020. dec. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm! Igen, beszéltem a gyerekorvossal, a Milumil 2 HA tápszert javasolta és meg is egyeztünk, hogy először csak egy dobozzal kipróbálásra.

Még egyszer köszi!

2020. dec. 8. 13:53
 7/9 anonim ***** válasza:

1 es az szep igazi irodalmi gyongyszem az iras!

Huh!!!!

2020. dec. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7 es, 😂😂😂😂
2020. dec. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1es! Aztarohadt! Szepen kifejezted magad!
2020. dec. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!