Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babának, helyik...

3 hónapos babának, helyik tápszert ajánlanáto kiegészítésként?

Figyelt kérdés
Nincs tej allergiás a családban, és nem hasfájós.
2015. jún. 28. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindegy, akkoe is HA kell, amit az orvos felír.miert kell kiegeszites? Biztos, hogy kell?
2015. jún. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A háziorvos fogja felírni, nem bemondásra etetik a babákat.
2015. jún. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már ezt,a legtöbb országban drogériában kapható,meg sima marketban,csak itthon csinálnak ekkora cirkuszt belőle.A doki azt írja fel amelyik cég támogatja,ezt meg első kézből tudom,azt fogja javasolni amelyik neki megéri.


Kérdező: lényegében akármelyik jó,amit a baba megeszik,és nem okoz hasfájást,kipattogzást.Ha nincs tej allergiás akkor a 3.hónaptól már kaphat simát,dehogy is kell HA!


Nekem egyébként BEBA-t evett,meg voltam vele elégedve.

2015. jún. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gyerekorvossal vagy védőnővel beszéld meg.

Hallgathatsz persze a számodra teljesen ismeretlen 3. válaszolóra is, de általában a gyerekorvos javaslata alapján adják a babáknak a tápszert.

Receptre olcsóbb is egyébként mintha csak bemész a drogériába.. mellesleg.

2015. jún. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Annyi előnye mindenképp van, hogy ha a gyerekorvos felírja, és valami miatt nem válik be, akkor esetleg a fejére boríthatod, ellentétben a harmadik válaszolóval.


Viccet félretéve: a gyerekorvos lesz az első, aki leszúr, ha nem jó tápszert kap, vagy ha nem tud róla, hogy tápszert kap stb.

2015. jún. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam,hogy pult alól vegye meg,csak azt hogy nem kell ezt túl reagálni!Ennyi!

Mint írtam mi is bebát ettünk,azt is doki írja fel,de van aki a Dm-es bablove-ra esküszik.

2015. jún. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!