Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » A sterilizáláshoz használt...

A sterilizáláshoz használt vízbe lehet ecetet tenni, hogy a cuccokon ne legyen vízkőlerakódás?

Figyelt kérdés
Az ugye elpárolog utána, nem kerül a baba tápszerébe?

2020. dec. 27. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Igen, én tettem néha, utána elöblitettem vízzel.
2020. dec. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Inkább használj hozzá eleve szűrt vizet (pl Brita vízszűrő kancsó, de vannak olcsóbbak is) és akkor nem lesz semmi vízköves, csak úgy csillog-villog majd minden!
2020. dec. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1: ha utána elöblíted csapvízzel, akkor már nem lesz steril.
2020. dec. 27. 13:54
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Én is tettem, el sem öblítettem utána. De ha forralt vízzel öblíted át akkor ugyanolyan jó lesz.
2020. dec. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Igazad van, én nem voltam egy sterilmániás anyuka, a babák nem betegszenek meg két csepp csapviztöl. A cumisüveget is kétnaponta főztem ki, más meg félóránként, én nem szivattam magam ezzel. Azt tudom javasolni, ha biztosra akarsz menni, fözd ki ecettel és utána főzd ki újra csapvízzel.
2020. dec. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
100% citromlét használok.
2020. dec. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%

Én 2 éve vettem kB 6 ezerért mikros sterilizálót. Ajánlom neked is.

1 nem kell főzögetni, csak berakod a mikroba

2 nem lesz semmi se vízköves.

Több mint 2 éve használom már a második gyereknél, de semmi baja. Nagyon jó befektetés volt. :)

2020. dec. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!