Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Meddig használtatok cumisüvege...

Meddig használtatok cumisüveget a gyereknél?

Figyelt kérdés
13 hónapos most este arra alszik el, hogy a tejet issza persze utána van egy gyors fogmosás is arra nem ébred fel. Éjszaka is vagy inkább hajnalban felkel még enni. Próbáltam már hogy többet vacsizzon de mindenképpen igényli hogy azzal alszik el. Nem is gondoltam hogy ez MÉG gond lenne, de védőnő szerint feltétlenül szoktassam le a cumisüvegből való tejivást, adjam neki pohárból. Na most nem tud még rendesen pohárból inni sok mellé folyik. Meg persze az elalváshoz...
2019. okt. 24. 21:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Az enyém két éves 4 hónapos és cumisüvegböl issza, utána fogmosás, lehet, hogy nem a legjobb, de nálunk ez van.
2019. okt. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
18%
Soha nem használtam. Míg cicizett,addig ott volt a cici . Eszem ágában nem volt fejni magam :I....Teát, cukros vackokat meg nem itattam vele,így nem is kellett a cumisüveg. A kezébe adtam egy poharat és megtanult inni. Nem lett¨,lesz csálé a fogsora, torz a szájpadíve, nem tartpm fenn az orális reflexét, késleltetem a beszédfejlődést valamint nem szokatom rá,hogy a szájában kell tartani valamit,hogy megnyugodjon pl.Üdv.egy gyógytornász
2019. okt. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
2 mrs tökély megérkezett, ritka irritáló stílusával.
2019. okt. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Szopikommandó🤣
2019. okt. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

Gyógytornász, mi? 🤣🤣🤣

És a gyógytornásznak mi köze van a gyerek szájpadívéhez? Mellesleg meg a gyógytornásznak kellett volna látnia annyi írott szöveget, hogy a vessző után csap egy space-t...

2019. okt. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
28%

Hiába, igaza van. Én se adtam neki cumisüveget. Én kivagyok attól, mikor 3 évesek kezébe azt látok.

Kisfiam másfél éves, még cicizik is, de itatópohárból kap vizet. Szerintem sokkal jobb és könnyebben tud majd pohárból inni...

2019. okt. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
41%

* csőrös itatópohárból

Próbáld meg kérdező azt egyenlőre cumisüveg helyett :)

2019. okt. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, rávilágítanék, hogy vannak a világon tápszeres babák is. Megnézném hogy bekkeled ki cumisüveg nélkül.
2019. okt. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
47%
A lányom 8 hónapos és azon vagyok, hogy rövid időn belül elhagyja a cumisüveget, de mivel tápszeres, így nincs könnyű dolgunk. Igaz, már azt szinte csak éjszaka kap, már kiváltottuk az étkezéseket. De inni is abból iszik. Vettem neki csőröset, de még nem igazán tud inni belőle. Pohárral is próbálkoztam, de még nem tudja úgy fogni, hogy ne borítsa ki. Ehhez idő kell, senki nem fog pár hónaposan pohárból inni önállóan.
2019. okt. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Csőrös teljesen kilőve abból mindent végig próbáltam és egyikből sem tudott inni. Egyébként 3 hetes kora óta tápszeres. A vizet szívószálas üvegből issza, pohárból csak a joghurtot tudja inni bár akkor is inkább harapja a poharat, ami nem olyan sűrű az nem megy neki. Különben is amikor éjszaka ébred akkor fekszik, félálomban van akkor hogy itatnám pohárból?
2019. okt. 24. 23:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!