Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Lehet neki ebben az esetben...

Lehet neki ebben az esetben másmilyen tapszert adni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy sajnos 90%-ban tapszeres a vasárnap 2 hetes babám. A kórházban MILUMIL tapszert írtak fel,viszont én szules előtt,a biztonság kedvéért,vettem Beba tápszert,oda merjem neki adni,vagy inkább ne? Nem akarok bajt a picikémnek
2021. jan. 1. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Ha hipoallegén tápszer akkor nyugodtan
2021. jan. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt írja: hypoallergén tejalapú-anyatej helyettesítő tapszer,születéstől kezdve
2021. jan. 1. 20:43
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Én nem adnám oda, legfeljebb később amikor nagyobb lesz.
2021. jan. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%
Kérdezd meg a gyerek orvost milyet ajánl, az a biztos!
2021. jan. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%
Nyugodtan oda adhatod neki, csecsemőtápszer, mégis mi baja lenne tőle? A beba ha-tól zöld lesz a széklete, ettől ne ijedj meg. Én 2 hétig adtam 1 tápszert a babáimnak, aztán váltottunk majd megint, ameddig rá nem leltünk arra, amelyik a legjobb volt nekik. Pl milumil ha volt az első, de nagyon habzott a tápszer és visszajött, a beba ha és supreme zöld kakit csinált, azon kívül a ha-ból hiányzott a prebiotikum, a supreme meg kicsit drága, ezért lecseréltem humanara, ettől folyton éhes maradt, így végül hipp combiotik 1 lett a nyerő. A gyerekorvos azt ajánlja, amelyik céggel szerződésben áll. Nem kell ennyire túlparázni.
2021. jan. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!