Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mi a különbség a BEBA: optipro...

Mi a különbség a BEBA: optipro HA 1; expertpro HA Start; Supreme HA Start tápszerek között?

Figyelt kérdés

Mindegyiknél ugyanaz van írva: hypoallergén, csökkenti a tejfehérje allergia kialakulásának kockázatát.

Meg úgy tudom, az '1' jelzésű talán sűrűbb, de a másik kettő?



2021. jan. 20. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik fajta székrekedésre van csak nem emlékszem melyikre mondta a doki 😀. Kislányom a Supremet kapja
2021. jan. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a sensiduo, ami emésztési bajokra, hasfájásra van.
2021. jan. 20. 15:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az optiproban csak probiotikum van.

A supremeben van probiotikum és HMO (human oligiszacharid), ez egy prebiotikum, ami a legeslegjobban hasonlít az anyatejben is megtalálható prebiotikumhoz. Ezen kívül ebben a tápszerben nincs pálmaolaj.

A másikat nem ismerem.

2021. jan. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3as vagyok, rákerestem az expert pro ugyanaz mint a régi optipro, csak átnevezték.
2021. jan. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon hálás köszönet!

Esetleg meg tudod nekem mondani, hogy ez a HMO prebiotikum, még melyik más 0+-os tápikban van meg?

2021. jan. 20. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!