Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Szerintetek van különbség a...

Szerintetek van különbség a magyar és pl osztrák vagy német tápszerek között?

Figyelt kérdés
Milumil vs aptamil, milupa vs milumil, beba, hipp....? Itt is érvényes lehet az, mint ami egy nutellánál, persilnél, műszaki cikkeknél vagy bármi másnál, hogy a külföldi jobb minőségű?
2020. okt. 17. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
ezek a tápszerek szigorúan vannak szabályozva. amúgy ezek közül melyik nem külföldi?
2020. okt. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Nem tudom lehet-e, mindenesetre a fiam az osztrák milupa tápszert ette csak, ha Magyarországon vettem nem kellett neki.

Kíváncsi vagyok a többi válaszra 🙂

2020. okt. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 b1812567 ***** válasza:
Konkrétan tápszert nem tudom, de pl. azonos néven szereplő gyógyszerek, vitaminkészítmények összetételében is előfordul eltérés, így elképzelhető, hogy a tápszerek is eltérnek - esetleg pont eltérő előírások miatt.
2020. okt. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos van... :(
2020. okt. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
Lehetséges. Az ara főleg nagyon eltér. Külföldön rettentő drága
2020. okt. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!