Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 5hetes tápszeres babáitok...

5hetes tápszeres babáitok mennyit esznek egy nap és milyen időnként?

Figyelt kérdés

Napi 900milit eszik a fiunk,igaz anno a kislányunk se evett sokkal kevesebbet.

De folyton visít így ma megetettem előbb hátha megint igényli hogy az adagját emeljük..1.5óra után újra betolta a 130milit( ennyit kap egyszerre)és csönd van😅Milumil optima1 ha érdekes.

Szóval érdekelne mennyit eszik a babátok mert szerintem marha sok ez és este is kel 3óránként enni.

Pénteken megyünk státuszra rá is kérdezek..


2021. márc. 24. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne tudni, hogy mekkora mert nagyon nem mindegy hogy 3 vagy 6 kilósan eszik ennyit :) Enyém kb 4 kilós volt akkor, 600 milit evett egy másik fajta tápszerből. (5*120, napközben 4 óránként)

Meg még az jutott eszembe, hogy biztos-e, hogy azért visít, mert éhes. Én etetés után másfél órával ha sír általában nem éhségre gyanakodok. (De ezt persze te tudod, nem azért írtam, hogy kioktassalak.)

2021. márc. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen ez lemaradt,jogos. 5kg a gyerek,3590gr-al született.

Igen próbáltunk már kb mindent,felvettük..

,vettünk pihenőszéket stb de csak addig ordít míg meg nem etetem. Egyébként hasfájós eddig erre gondoltunk mert sokat pukizik stb. Kap biogaijat meg espumisant. Tesója komfort1et evett lehet váltani kell.

2021. márc. 24. 18:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!