Sinlac vacsorára ?

Figyelt kérdés
Kisfiam 5 hónapos , eddig szépen átaludta az éjszakát reggel 6ig .. mostmár 3 hete minden éjjel felkel 2 órakor is enni .. a tápszer adagját nemtudom növelni , nem eszi meg , ha mégis akkor kijön belőle . Sinlacot vízzel kikeverve már 1 hónapja eszi , arra gondoltam adnék neki vacsira , de úgy hogy a 120 ml az nem víz lenne hanem elkészített tápszer . Használja valaki így ?

#vacsora #Sinlac #Sinlacneutral
2021. máj. 5. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Hallottam olyat aki besűríti vele a tápot..


Hozzateszem, hogy a fiam 3-szor kel pedig5 szilárd étkezése van és 2 tejalapú nappal.. (14 hós)

2021. máj. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mennyit eszik estére? Nem lehet, hogy csak szomjas?

A lányom mióta a tápszer után megitatom vízzel is nem kel fel éjjel. Rájöttem, hogy szomjas a tápszerre.

2021. máj. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én csak nem értem , hogy miért kezdett el ejjel is enni :D



120 ml eszik ..

Kipróbálom , hátha 😊

2021. máj. 5. 18:19
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a bekevert tápszerbe tettem a sinlacot vagy tejpépből tettem bele egy kicsit ugy nagyobb adagot is evett és többet is aludt. Nyugodtan csináld úgy.
2021. máj. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!