Lehet refluxos a babám?

Figyelt kérdés

Sokat bukik vissza,sűrű tápszert.Szoktuk evès közben is büfiztetni mivel hasfájòs születése òta ès akkor is jön vissza neki ès kaja végén is.Van,hogy kètszerre eszi meg.Nagyon sokat sírt màr születèsètől, a mùlthèt ès az az előtti hèt nagyon jò volt,alig sírt de most egèsz hèten sír,csak ölben jò,nyugtalan az alvàsa,a nappal egy pokol,nem is alszik nappal max 20percet az ölömbe de sírva èbred ès sokat àsít de nem alszik,èjjel alszik de akkor is rengeteget mocorog.

Lehet,hogy refluxos?

Ha el viszem a gyermekorvashoz meg tudja àllapítani? Vagy mire kell még figyeljek?



2021. aug. 12. 17:23
 1/4 A kérdező kommentje:

Sokat csuklik ès köhögni is szokott evès közben,de ùgy gondolom hogy fèrre nyeli a tejet.

25èn lesz 3 hònapos.

2021. aug. 12. 17:34
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp nézze meg a gyerekorvos, ha nem foglalkozik vele annyira akkor szoktak csinálni uht amivel megállapítják. A refluxos babáknak általában az ágyat is meg kell emelni a fejrészénél mert éjszaka is gondot okoz. Nekem most 5hós a babám, 3hósan rengeteget csuklott, köhögött, mindenféle hangot adott ki magából de hálistennek nem bukik sokszor. Hasfájós is volt, rengeteget sírt, napközbe a mai napig rajtam vagy mellettem alszik, nem tudom letenni az ágyba mert azonnal felkel
2021. aug. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Vele is nagyon nehéz,csak ölben alszik ringatva és ordít közbe,20percig pihen a kezembe és felkel.

Egész nap nyűgös,mig kisebb volt ordított 10 órát is megállás nélkül bármit csináltunk.Többször vittük már sürgősségire de nem tudtak mit mondani,egészséges.

2021. aug. 12. 19:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem refluxos volt a babám. Anyatejet nem is tudta meginni, mert az egész visszajött, ar tápszert evett. Nekünk is nagyon sokat sírt az elején, szintén rengeteget ringattam, úgy tudott csak elaludni, de volt hogy éjszaka is órákat fent voltunk. Nekünk ami nagy segítség volt a megnyugtatásban/altatásban az az adamo hinta lett. Egy próbát megérne szerintem nektek is. Ha kezdett nyűgös lenni, ment a hintába és szépen lenyugodott. Azóta is abban alszik nappal, most 7 hónapos.
2021. aug. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!