Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tápszert meddig adtatok a...

Tápszert meddig adtatok a gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
1,5 évesemnek még reggelente adok, még kéri. De sokan leszólnak már ez miatt. Tényleg nem kellene már?

2021. dec. 15. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
21 hónaposom még reggel este issza, mondjuk tejitalt, de az majdnem ugyanaz. Ő fényevő gyerek, gyakorlatilag csak ezen él.
2021. dec. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
80%

Szerintem nincsen vele semmi probléma, ha kéri add neki nyugodtan. Ne más véleményét vedd figyelembe, hanem azt ami a te gyermekednek jó.


Nálunk a kicsik 2,5-3 éves korukig kapták mert kérték.😊

2021. dec. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
2 éves a lányom, tápszert sosem kapott, tejitalt kezdett inni amikor 16 hónaposan leszoktattam a szoptatásról, minden reggel iszik egy nagy pohárral.
2021. dec. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
2 éves múlt, esténként még azt adok neki, mert sem a tejet, sem a tejitalt nem issza meg semmilyen ízesítéssel. Védőnő és gyerekorvos jóváhagyásával addig adom neki, amíg igényli, vagy 3 éves nem lesz.
2021. dec. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

A kisfiam 2 és fél éves, egy éves kora óta tejet kap és még mindig ker reggelihez.

Én nem adok tejitalt.

2021. dec. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

Kisfiam kb 1 éves koráig kapta, aztán kiváltottuk sima tejjel a védőnő tanácsára.

Állítólag a házi orvos 1 éves kor után ki sem írhatna tápszert.

2021. dec. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
2 évesen azzal alszik el. Nem iszik nagy mennyiséget épphogy 2 deci, de kéri. (Kakaót is megissza, de inkább még tápszert kér.)
2021. dec. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bár ez nem ide vág - és elnézést kérek, hogy itt kérdezem - de másfél éves fiam is tejet kap. Viszont éjszaka kel, csak azért, hogy egyen.

Szerintetek akkor nem 'laktatja' be csak a tej? (Vacsorázik, azt, amit mi).


Meg kellene próbáljam a tej italt esetleg, ami ennyi idős gyerekeknek való? Hátha jobban tele lesz a pocakja?


Köszönöm! :)

2021. dec. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem folyadék jellegenel fogva egyik se fogja jobban laktatni. Valami tartalmasabb kellene neki estére, lehet.
2021. dec. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!