Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Anyatejrol tapszerre valtas?

Anyatejrol tapszerre valtas?

Figyelt kérdés
10 honapos babam ejszakara szerintem nem lakik mar jol a tejcivel, ezert szeretnek venni tapszert, de meg soha nem probaltam egyiket se es nem is ertek hozza...dokino vedono nem nagyon segit a temaban. Eleg ritkan es nehezen kakil, ezert mindenkepp olyat szeretnek adni neki, ami nem ront a helyzeten. Tudtok ajanlani valamit?

2021. dec. 26. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Hozzátáplálást még nem kezdtétek el?
2021. dec. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De igen, de nem tartunk, ott hogy vacsorat es reggelit is kivaltsuk
2021. dec. 26. 13:30
 3/10 anonim ***** válasza:
28%

Ritka hülye ötlet akkor váltani, amikor lassan leszokna róla.

Miből gondolod, hogy nem elég neki éjszakára a tej?

Többször ébred? Egyáltalán nem biztos, hogy amiatt.

2021. dec. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%

"De igen, de nem tartunk, ott hogy vacsorat es reggelit is kivaltsuk"


Ott viszont igen, hogy tápszerrel kiváltsátok? 🤔

Ennyi idősnél, akinek ezek szerint már csak ez a kettő étkezése anyatejes, elég abszurd.

Műkajára váltani a tejet, miközben ilyen jól halad a ht.

Ha egyáltalán nem haladna a ht és nem lenne elég a tej, akkor lenne értelme.

De két étkezés miatt rászokatni?

2021. dec. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mi az hogy raszoktatni? A vedono azt mondta 1 eves korig a napi 500ml anyatejnek vagy tapszernek meg kellene lennie.. ezert szeretnek elalvas elott adni neki. Az meg, hogy mukaja....rengeteg baba tapszeren no fel valamilyen okbol kifolyolag, szerintem nem ordogtol valo.
2021. dec. 26. 15:59
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Egyik gyerekem tápszeren "nőtt fel" és elég sokáig fogyasztotta nulla egyéb mellett (nem ment a hozzátáplálás), ettől még én is műkajának tartom, mint a 4-es.

Anyatejesnek nem cserélném fel az anyatejet tápszerre, ha jól halad a hozzátáplálás.

Egyébként vagy rosszul mondta, vagy félreértette.

NEM 500 ml anyatej/tápszer kell, hanem ideálisan kb. ennyi tejalapú (de a fele is bőven megteszi).

Ha kap (márpedig 10 hónaposan, ha ilyen jól haladtok, miért ne kapna) elég tejterméket: joghurt, tejföl, sajt... (tehéntej kivételével, mert az felesleges), akkor nem kell erőltetni a tápszert.

2021. dec. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Lehetne vacsira tejpépet. Hálátha jóllakik estére.
2021. dec. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

Semmi baj a tápszerrel.Tele van vitaminnal!A lányom 2 hónapos korátol ,2 éves koráig itta.Mahátol hagyta abba.Én ezt adnám neki,finom is és segíti a székrekedést!

[link]

2021. dec. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as. Nem a tápszerrel van a baj. Eddig anyatejes volt. Most ha tápszert is kap cumisüvegből, akkor könnyen lehet, hogy nem kell majd neki a cici. Ha pépet kapna, azt kanállal.
2021. dec. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tedd mellre!!! Tedd mellre!!! Tedd mellre!!!
2022. jan. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!