Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Az lenne a kérdesem 2 hetes...

Az lenne a kérdesem 2 hetes kis fiamnak fáj a hasa táppszerezünk infacolt kezdtük adni neki de lenne közbe adni a bioga cseppet is ? Vagy nem lehet mind2

Figyelt kérdés
2022. jan. 1. 12:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet mind a kettőt

Én is úgy adom

2022. jan. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt lehet, nálunk 2 csepp espumisan és 5 csepp biogaia van.
2022. jan. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vagy vegyél Grippwatert és az biztos segít.
2022. jan. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet mind a kettőt. De ilyenkor még sokszor nem úgy faj a hasuk, ahogy mi gondoljuk, hanem csak konkrétan nincsenek hozzászokva ami neked fel sem tűnik. Amikor bugyborékol a hasad vagy a belmozgas stb. Az én kisfiamnak is ez volt. Szoval úgy igazán semmi sem segített csak az idő. Ettől függetlenül a biogaia nagyon jó és adható a kettő együtt.
2022. jan. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm széppen

Azt szeretnén kérdezni a bioga cseppet kis szájába adjam vagy vagy a táppszerbe rakjam bele ?

2022. jan. 1. 13:50
 6/12 anonim ***** válasza:
En a szajaba csepegtettem anno
2022. jan. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2022. jan. 1. 14:01
 8/12 anonim ***** válasza:
49%

#3 Gripewatert 4 hetes kor előtt nem szabad adni tudtommal.

Egyébként nálunk sz.rt sem értek ezek a cseppek, egyik sem. Az segített, hogy megtaláltuk azt a tápszert, amitől nem fájt.

2022. jan. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És azt honnan veszem észre ha nem jó neki a táppszer ?
2022. jan. 1. 18:19
 10/12 anonim ***** válasza:
33%
Hát onnan, hogy fáj tőle a hasa. Mi amikor megtaláltuk a nekünk jókat (fiamnál a Milumil Komfortot, lányomnál a Novalac AC-t), akkor megszűnt a hasfájás. Csak hát lutri, hogy kinek mi jó, nálunk pl a Komfort, ami a fiamnak bevált, a lányomnak székrekedést csinált. Ezen kívül sokat voltak hason, tornáztattuk őket, illetve ha minden kötél szakadt, szélcsövet is használtunk, de egy kezemen meg tudom számolni, hányszor.
2022. jan. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!