Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi történik akkor, ha túl...

Mi történik akkor, ha túl gyorsan mozgatják fogszabályozás során a fogakat? Mindenhol 2-3 évet jósoltak. Egy új helyen látatlanul azt mondták 1-1,5 év alatt "kipörgetik" a fogszabisokat 2 hetes látogatásokkal.

Figyelt kérdés
Apollónia fogászat Kolosy. Vélemény?
2021. jún. 24. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Az egy folyamat. 1,5 ev folyamatos fajdalom!
2021. jún. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden szoritas utan jo par napig, akar egy hetig faj az allkapcsod...
2021. jún. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Az uristen orizzen az olyan orvostol. Nekem volt, elso ketto elcseszte. A, nem kell foghuzas, megoldjuk igy, ugy. Abban sem volt koszonet. Oriasi szeles fogsort barmoltak. Harmadik tette helyre. Plusz eveket kidobtam az ablakon.

Szoval nem biztato az ilyen ugyes rendelo.

2021. jún. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogyha csak minimalis torlodas vagy kisebb koz van, siman eleg lehet ennyi ido. Olyat is ismerek, akinek fel ev utan leszedtek, meg olyat is, akinek 2 evig volt ejszakai, 4 evig rendes, vagy 5 evig rendes, megsem sikerult neki egy fogat a helyere tenni.
2021. jún. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
3-as vagyok. Ezt igy nem tudtam, de azt igen, hogy mikor nekem alkalmankent fajt, akkor az ugy fajt, hogy nemcsak nem aludtam, nemcsak enni nem tudtam, de a nyalam nyelesetol is minden fogam sajgott.
2021. jún. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Már fent van a fogszabályozóm 1 éve csak orvost váltok.

Többen is 2-3 évet ígértek, itt 9 hónapot jósolnak.

2021. jún. 29. 12:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok mindentől függ. Pl. milyen típusú készülék, mert önligírozóval tök reális az 1-1,5 év, Pitts21-gyel akár 9-10 hónap alatt is kész, régi gumissal évek... Mennyire gáz a harapás, stb...
2021. aug. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!