Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Megutálta a tápszert? Többi...

Megutálta a tápszert? Többi lennt.

Figyelt kérdés

Kisfiam 7 hónapos tápszeres baba 2 étkezés van kiváltva főzelékkel még csak próbálkozunk a lènyeg, hogy pár hete amikor kap tapszert reggel délben este és èjszaka, eszik olyan 100 at ès elkezd tőle ökölődni úgy köpi ki a cumisüveget. Aztan böfiztetem eltelik kb 5 perc és jó esetben elfogadja iszik újabb 50-60 at kb és megint ökölődik nem fogadja el... megint séta ès van mikor utana el se fogadja mar ès így nagy nehezen eszik 150-160 mlt kb 20-25 perc alatt. Volt olyan is hogy vissza dugtam a cumisüveget szajaba ökölődött ra 2mp mulva meg nem ès itta. Mostmar ott tartunk h 80 mlt iszik ès ökölődik utana nem fogadja el csak késöbb. Volt h raktam neki bele sinlacot úgy meginta miutan ra tudtam venni h a maradekot kostolja meg. De nèha előfordult h úgy sem kellett neki de akkor keves maradt.

Múlt héten pl egesz jól evett tápszert akkor is 2-3 szorra itta meg ez olyan 3 napig tartott csak.

Ugyan ilyen cumisüvege van a vízhez is annal soha nem ökölődik szóval szerintem nem a cumifej a gond.

Lehetséges hogy nem ízlik neki de mivel èhes egy bizonyos mennyisèget megiszik?

Beba expert ro HA 2-t eszik elèg règóta. Csak HA kapott eddig.

Kipróbáljak más tápszert hát ha azt szívesebben issza és nem szenvedünk îgy?


2022. jan. 8. 06:32
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
Olyan szó nincs, hogy ökölődik.
2022. jan. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Öklendezik? Így jobban tetszik? Mr mindenbe bele kötök....
2022. jan. 8. 12:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Nő vagyok.
2022. jan. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!