Philips Avent cumisüveg etetőcumijait tényleg kell cserélni?

Figyelt kérdés
Babám 6 hónapos, eddig a 2-es etetőcumival etettem az Avent üvegen. Viszont látom, hogy van 3-as meg 4-es is. Muszáj lecserélni az etetőcumikat? Vagy etethetem továbbra is a 2-es etetőcumival? A kettesen 2 lyuk, a hármason 3, a négyesen pedig 4 lyuk van, a 4es már gyors átfolyású és 6 hónaptól ajánlják.

2022. jan. 25. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
A 10 hónapos lányom a 0-s Tomme Tippee-vel eszik :D Nekünk nem jött be a nagyobb lyukú, nagyon ömlött, nyelte vele a levegőt. Őt nem zavarja, hogy nehezebben jön. Szerintem ha a te babádat sem zavarja, nem kell váltani.
2022. jan. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%

Én mindig vettem újat (Aventnek és Mam-nak egyaránt), mert idővel az etetőcumi elhasználódik. Ha már több hónapja használjátok és félre teszed, nem használod pár napig, te is érezni fogod hogy ilyen nyirkos zselés tapintásúvá válik egy idő után. Nekünk több üvegünk volt, ezért amikor az egyik a szekrényben maradt, nem vettük elő, azon vettem észre ezt az elváltozást.

Ha nem is váltasz lyuk kiosztást, de ajánlatos újat venni pár havonta.

2022. jan. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Alapból cseréltük havonta, elhasználódik a szilikon. Én akkor váltottam méretet, amikor nagyon nyűglődött a kislányom kaja közben, minden alkalommal megoldotta a problémát.
2022. jan. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem muszáj cserélni, ha nektek így jó. Max higiéniai szempontból, de mi nem sűrűn cseréljük, mert több cumisüveg is van több etető cumival, így nem használódnak annyira.
2022. jan. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2-es! A kérdező a méretcserére gondolt, nem az elhasználódásra!
2022. jan. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!