Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 2 hónapos kisbabátok mennyi...

2 hónapos kisbabátok mennyi tápszert eszik/evett 1 nap?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Aki csak tápszerrel eteti a kisbabáját, annak 2 hónapos kora körül mennyit evett 1 nap vagy etetésenként? Én kislányom most 2 hónapos, de bőven többet szeretne enni a tápszeres dobozra írt adagnál etetésenként. Ismerem a kg×150÷etetések számával képletet, de van hogy az így kapott mennyiségnél is többet szeretne enni szinte minden nap. Egyébként nagyon sok pisis pelusa van, jo kedvű, mosolygós és szerencsére nem tűnik hasfájósnak sem. Védőnőm szerint sokat eszik a korához képest és inkább próbáljam meg vízzel vagy teával kiegeszíteni az előírt adagot. A tapszer szerint napi 5x kéne ennie 150ml-t, de kislányom simán megeszi a 160-180ml-t is alkalmanként es napi 5x elég neki

2022. jan. 27. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A védőnőd le van maradva, és nem az eszéért szeretik gondolom. Biztos kedves.



Annyit adj a gyerekednek tápszert amennyit igényelt, nincs szüksége vízre vagy teára.

Az én gyerekem 8×70-90 ml-t evett, mindig is soványka volt, most is csak felfelé nő.

2022. jan. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét gyerekem bőven többet evett mint az előírt,sose volt gond.
2022. jan. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azon a tapszeren, amit mi hasznalunk ajanlaskepp 6 etkezest ir 1-2 honapos babanak es a 120 ml-t. Az en babam ma 3 honapos es reggelre 200 ml korul eszik, de a tobbi alkalommal csak 150-et csinalok neki,de oszinten nem tudom hanyszor,mert en mindig akkor adok neki amikor latom,hogy ehes, viszont ez nagyjabol 2 orankent tortenik es nagyjabol 00:00-5:30-ig alszik, tehat ki kellene szamolni,de oszinten meg ehhez az egyszeru szamolashoz sincs kedvem elkezdeni hasznalni a faradt agyam, bocsi.. tudom, gaz vagyok 😅
2022. jan. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2 hónaposan 120-150 miliket evett kb napi 7-8 alkalommal. Most 3 hónapos, most napi 6-szor eszik 180 milit. Mostanra állt be egy rendszer.
2022. jan. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
5x120ml
2022. márc. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!