Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mam cumisüveg használók...

Mam cumisüveg használók tudnátok segíteni? A többi lent.

Figyelt kérdés

A kisfiam 7 hónapos és mindig a MAM 2-es etetőcumijával eszik, viszont a probléma az, hogy ebből lassan jön a tápszer és a felét, vagy annál többet mindig ott hagyja, megunja és tiltakozni kezd, utána megint kéri. Rengeteg tápszer megy így pocsékba, (félreértés miatt nem a babámon szeretnék spórolni) , és a védőnő szerint se egészséges sokszor melegített tápszert odaadni a babának. A MAM 3-as etetőcumiját egyáltalán nem fogadja el, se a cseppmenteset (ebből egyáltalán nem tud inni), se a simát (ebből túl gyorsan folyik neki). A MAM 3-as etetőcumi teljesen más alakú és valahogy nem preferálja, pedig már hónapok óta próbálkozom vele. Próbáltam mindenféle cumisüveget, ami csak a boltokban kapható, Avent, Lansinoh, Babybruin, NUK, Tommee Tippee. Itatópohárat is vettem neki egy csomót Chicco transition cup, Nuk, Babybruin, de ezekből csak a vizet és a teát issza, de csak kis mennyiségben.

A hozzátáplálás szépen halad, nagyon szépen eszi a kanalas ételeket. Viszont igényli még a tápszert is.Fogzásra is gondoltam, hogy esetleg amiatt eszik így, de minden étkezés előtt lekenem neki az ínyét.


Tudnátok ajánlani valamilyen megoldást,ha esetleg nektek is volt ilyen problémátok? Milyen cumisüveget vagy itatópoharat használtatok, ami bevált?


Első gyermekes anyuka vagyok, sok mindenben tapasztalatlan, de a legjobbat szeretném a babámnak🙂



2022. jún. 10. 21:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
És ha a cumin megnagyobbítod a lyukat?
2022. jún. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Eszembe jutott ez is, de akkor nem fog folyni, ömleni belőle? Továbbra is csepegni fog?

Eddig lebeszéltek erről, elvileg a baba félre tud nyelni tőle és ez fulladáshoz is vezethet. Emiatt nem mertem eddig megpróbálni.

2022. jún. 10. 21:55
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Van a MAM-nak "X" jelzésű cumifeje. Abból elég gyorsan jön. Mi azt használjuk.
2022. jún. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
svéd itatopohar esetleg?
2022. jún. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi a mam 4-es fejet használjuk, a 3-as nekünk se jött be. A 4-es olyan mint az 1,2 volt, a 3-as másabb, nekünk se fogadta el.
2022. jún. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ez jött be, van a hármasból másik fajta is a csepegésgátlós, na az nekünk se jött be.

2022. jún. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én megnagyobbítottam a lyukat a cumin.Semmi probléma nem volt
2022. jún. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nagyon sokat segítettetek. Ma beszerzek egy x alakú etetőcumit is a biztonság kedvéért.


7# Megkérdezhetem, hogy te mivel nagyobbítottad meg? Fogpiszkáló, vagy felmelegített tűvel?

2022. jún. 11. 08:59
 9/12 anonim ***** válasza:

7-es vagyok

Felmelegített tűvel csináltam :)

2022. jún. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A 6m+ X cumifej nem vált be, az alakja teljesen olyan, mint a 3 cseppes 4m+, így nem fogadta el.


Viszont ma kipróbálom,hogy tűvel nagyobbítok a lyukon. 🙂

2022. jún. 11. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!