Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lefejt anyatejet hogy melegíts...

Lefejt anyatejet hogy melegítsem, ha Mam cumisüveget használok?

Figyelt kérdés
Ha melegvízbe állítva melegítem akkor folyik alul. mikrózni nem szeretném. most másikba melegítem és átöntöm de egyszerűbb megoldás kellene. Gondoltam veszek avent et de nem tudom hogy jó lenne-e?
2015. febr. 12. 07:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Illetve a MAM nak van olyan alsó része is, ami fix, később fog kelleni, ha kell egyáltalán, fogója van és 1-es cumival kapható meg ivócsőrrel. Az Auchanban vettem anno. Én abban melegítettem, illetve a fejőgép gyűjtőjében (volt több is, abban is tároltam).
2015. febr. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a meleg víz oké, csak az folyik ki belőle, aláteszel egy pelust és megoldva :) illetve van olyan MAM, aminek nem szelepes az alja.
2015. febr. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is másik cumisüvegben melegítettem vízben, majd átöntöttem. Aztán pár hét után meguntam és mikróztam. Rá pár napra már tápszert kapott.
2015. febr. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!