Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 4 hetes babám nehezen kakil...

4 hetes babám nehezen kakil és szenved,tápszertől lehet?

Figyelt kérdés

Tápszeres és anyatejes is egyben.Milumil HA Optima 1-est kap első nap óta.

3 napja szenved a kakival.

Sokat sírdogál és emelgeti a lábát a hasához.

Kaki 1 nap egyszer ha van.

De azt is megszenvedi iszonyatosan.

Espumisant kapott az első 2 nap,3.napon már a Biogaiaból kapott és ma reggelre tele f*sta szószerint még a ruháját is.

Azóta nem volt kaki,viszont szenved ugyanúgy.

Tápszertől lehet vagy más lenne a dologban?

Elég sokat kap sajnos belőle mert kevés az anyatejem sajnos.

90ml-t simán bepuszilja belőle és még utána is simán enne.

Sajnálom szegényt,jó lenne tudni,hogy attól van-e vagy mástól…


2022. aug. 26. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a tápszertől.
2022. aug. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
de lehet a tejedtől is. étkezésre figyelsz?
2022. aug. 27. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyértelműen igen!
2022. aug. 27. 03:59
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

Nem ettél valami új dolgot az elmúlt napokban,amit eddig nem a szoptatás alatt?Nem bántásból kérdezem,nekem hasfájós csecsemőm volt,én kb. fényt is ehettem volna,akkor is fájt neki 4 hónapos koráig,aztán abbamaradt,szóval tudom,hogy ez érzékeny téma és nem mindig az anya étkezésén múlik.De a barátnőm babája például érzékeny volt a kukoricára,a tesóm gyerekei a paradicsomot nem bírták,olyat is hallottam,hogy a felvágottakban lévő adalékanyag okozott gondot.Amúgy meg nem voltak hasfájós csecsemők.

Ha a tápszer ugyanaz,nekem az lenne logikus,hogy más állhat a háttérben.De beszélhetsz a gyerekorvossal is,hátha tud másik tápszert ajánlani,akkor ki tudod próbálni,hogy az-e a ludas.

2022. aug. 27. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs…

Annyira kiesnek a napok,hogy nem emlékszem sajnos🙁

2022. aug. 27. 10:15
 6/6 anonim ***** válasza:
79%

Valószínű a tápszertől van, de az is lehet, hogy ő ilyen, neki tovább tart megszokni az emésztésből adódó fura érzéseket.

Evésben egyél meg mindent most, ami jól esik, ha valamit kívánsz, az nem véletlen!

Érdemes kipróbálni másik tápszert és egy szoptatási tanácsadóval konzultálni hátha eltudjátok még hagyni a tápszert (nekünk 7 hetesen sikerült, kb. 4 hetesen kezdtük a küzdelmet pont).

Ha fáj a pocak, akkor pedig pocak masszázs, lábak tornáztatása és hasrafektetés, ami nálunk bejött.

2022. aug. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!