Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás

A kérdés
Böbe1990 nevű felhasználó kérdése:

Milumil AR Optimát adhatom a 4hetes babámnak felesbe Milumil HA Start tápszerrel?

Most váltottunk mert elkezdett bukni. Viszont azt hallottam, hogy az AR optimától sok babának nehezebben van széklete. Ezért gondoltam rá, hogy adhatnám e neki fele fele arányba.?

máj. 23. 14:38  Privát üzenet  

A válaszok
Én a helyedben megpróbálnám, hogy nálatok okoz-e egyáltalán székrekedést. Ha igen, akkor konzultálnék az orvossal, hogy mit javasol.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 23. 14:42 Privát üzenet
Tehát egy újszülöttel akarsz kísérletezni az itt lévők válaszai alapján, ahol az átlag értelmi színvonal nyolc általánost / szakmunkást végzettet sem mindig üti meg.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 23. 15:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igaz, megpróbálom önmagában az AR-t és ha nálunk is gondot okozna, beszélek az orvossal. Köszönöm

# 3/3Időpont máj. 23. 15:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Akik igény szerint etetnek, tápszerrel: ti esténként hogy csináljátok?
Mia külömbség a Beba Ha start pro és a Beba Ha Suprem között?
Mi a tapasztalatotok Milumil Optima 1-es Milumil Komfort 1-es és Milumil HA Start tápszerrel kapcsolatban?
Megvagytok elégedve a Milupa ha start optima tápszerrel?
Most akkor hogy is van ez a HA Start tápszerrel kapcsolatban?
8 hetes baba anyukája vagyok. Ma váltottunk tápszert, a kislányom ma 2* kapott az újból (Beba HA Start Aktív) és nagyon híg lett a széklete. Összefüggésben lehet ez az új...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Tápszeres táplálás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!