Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Milumil AR Optimát adhatom a...

Böbe1990 kérdése:

Milumil AR Optimát adhatom a 4hetes babámnak felesbe Milumil HA Start tápszerrel?

Figyelt kérdés
Most váltottunk mert elkezdett bukni. Viszont azt hallottam, hogy az AR optimától sok babának nehezebben van széklete. Ezért gondoltam rá, hogy adhatnám e neki fele fele arányba.?
2019. máj. 23. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megpróbálnám, hogy nálatok okoz-e egyáltalán székrekedést. Ha igen, akkor konzultálnék az orvossal, hogy mit javasol.
2019. máj. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Tehát egy újszülöttel akarsz kísérletezni az itt lévők válaszai alapján, ahol az átlag értelmi színvonal nyolc általánost / szakmunkást végzettet sem mindig üti meg.
2019. máj. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igaz, megpróbálom önmagában az AR-t és ha nálunk is gondot okozna, beszélek az orvossal. Köszönöm
2019. máj. 23. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!