Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Hogy kell kiejteni azt, hogy...

Hogy kell kiejteni azt, hogy "Lactogen Harmony"?

Figyelt kérdés
Nem szeretném, ha hülyének néznének a gyógyszertárban 😆
2022. okt. 10. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én "Laktogén Harmoni" -nak mondom.
2022. okt. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyebkent hidd el, nem neznek hulyenek, barhogy is mondod. Szerintem ok mar semmin nem lepodnek meg, mindent lattak-hallottak :D
2022. okt. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Ha nagyon cikinek érzed akkor ha szedted előtte és van dobozod akkor vidd el és mond, hogy ilyet kérek.
2022. okt. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Igen, valóban "laktogén harmoni" a kiejtése.
2022. okt. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
3. az egy tápszer. kérdező valószínűleg nem szedte előtte 😂 de amúgy az ötlet nem rossz. vidd el a csomagolást, ha van, ha nincs akkor keress rá a telódon aztán mutasd meg hogy ilyet kérsz.
2022. okt. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
86 éves mamám pl. duzidánt, spuzidánt, zumizánt kér mindig a gyógyszertárban espumisan helyett. Szóval hallottak ők már sok mindent is. Ha leírod egy papírra és odaadod hogy ezt kéred, sem fognak csúnyán nézni.
2022. okt. 11. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%

Én kivétel nélkül mindig telefonon mutatok képet, mert nem is értik az üveg mögött mit akarok.

Nehogy odavigyél egy egész dobozt..

2022. okt. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!