Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Nestle Lactogen Harmony 1...

Nestle Lactogen Harmony 1 velemenyek? Szekleturitesi problemara kinek vallt be?

Figyelt kérdés

Kislanyom egyaltalan nem akar kakalni segitseg nelkul most a Milumil Konfort 1-et esszuk!

Ha segitek neki szelcsovel az eleje kokemeny kozepetol hig a szeklete!

Harmonyt ajalottak tobben hogy rendezodott a kaka.

Konkretan 3 hetes a babam es a 3 hetbol a korhazban kakalt utoljara magatol miota haza jottunk nem hajlando pedig tudna mert nyom es erolkodik (hasfajos is)

Sose volt a pelusa kakas ahogy kibontottam rola

Eleg zavaro :(

Ha tudtok meg ajanlani tapit ami nektek bevallt megkoszonnem, ha a harmony se jonne be legyen meg mivel probalkozzak :)


2021. szept. 12. 04:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én milumil ha prosyneoról váltottam Lactogenre ugyanezen probléma miatt. A lányom akkor volt 2,5 hetes. Azóta is ezt issza, bár már csak alváshoz (14 hónapos) . Nekünk már másnap látszott a hatás, sokkal nyugodtabb volt és tudott egyedül kakilni.
2021. szept. 12. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon nem jó, hogy te csak így cserélgeted a tápszereket orvosi konzultáció/felügyelet nélkül. Miért nem viszed el inkább orvoshoz, védőnőhöz ahelyett, hogy itt ismeretlenektől vársz tápszer tippet? Lehet, hogy emésztőrendszeri baja van, lehet, hogy tápszer vagy olyasmi amire nem gondolsz. A gyereked egészsége érdekében hagyd abba a kísérletezést és fordulj szakemberhez.
2021. szept. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2 kepzeld el voltunk 5 orvosnal vele meg a korhazbol is el lettunk kuldve azzal hogy elettani jelenseg es megkell tanulnia kakalni ja es kepzeld doki javaslatara valtottunk tapit mar meg ne haragudj velemenyt kertem a tapszerrol es nem oktatast

Szted itt kerdeznek az elott h elobb orvossal nezetnem meg a gyereket?

Nem okoskodast kertem foleg ugy hogy nemtudod az elozmenyeket ;)

2021. szept. 12. 12:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Olvastam a szeptember 6.-ai kérdésedet. Ott még azt írtad, hogy a dr nő nem foglalkozik veletek, nem küld el vizsgálatokra és azt is írtad, hogy magán orvoshoz is elviszed ha kell. Ott ugyanígy leírtad azt, amit itt...ugyanúgy tápszer után érdeklődtél és ott írták is neked ezt a Nestlé tápszert. Szóval akkor még mindig nem értem, hogy miért nem vittel el legalább magán orvoshoz.
2021. szept. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jah és egyébként receptre lehet feliratni anyatejet is!
2021. szept. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
1 irtam neked privatban :)
2021. szept. 12. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!