Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Beba tápszer vélemény ? Van...

Beba tápszer vélemény ? Van egy 2 hetes babócám, sajnos nem nagyon van tejem, lusta is szopizni, pedig mindent is megteszek, egyszerre kettő ciciből 30-40 mili jön ki ha fejem. Az orvos beba tápszert irt pótlásnak.

Figyelt kérdés

2023. márc. 18. 12:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
7# vagyok. Nekünk is 1 évig írja fel receptre.(most 8 hós)
2023. márc. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm. :) Rákérdezek még egyszer, hátha felírja, ha kicsit erőltetem. Elég fura ember sajnos az az orvos. Eleve azt javasolta, hogy nagyon gyorsan váltsam ki az étkezéseket és akkor nem kell tápszer.
2023. márc. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Igen vannak ilyenek.. nekünk se írta fel addig míg nem jött meg a taj a kicsinek.. (vettünk így teljesen áron meg szerencsére a kórházban hazajövetelkor írtak fel egyet) pedig azt mondtak a kórházban hogy az enyemre is felírhat 3-at.. mindegy

Most meg a vitaminokat nem írja fel mert állítása szerinte mivel kap tapszer pótlást abba benne van.. de majd holnap jön a védőnő és rákérdezek mert mindenki mást mond

2023. márc. 19. 10:52
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
igen van olyan orvos aki nem hajlandó felírni anyuka nevére, pedig az én gyerkőcöm is az én nevemre kapta az első tápszert, furdetot, k vitamint
2023. márc. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekünk valami ideiglenes saját taj számra kapott receptet a baba, amit azelőtt kiállítottak, hogy megszületett volna. Az én taj számom volt és egy szám megváltoztatva? Vagy valami ilyesmi. Nem is értem, hogy miért problémázik ezen az orvos, nyilván nem fogsz hobbiból K vitamint venni, vagy tápszert, ha nem issza meg senki.
2023. márc. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Hat igen.. közölte hogy hat amúgy meg mivan akkor ha nem írja fel, meg lehet attól venni, mi az a pár forint különbség.

Ja hat végülis mindegy hogy 300 Ft vagy 3000 egy fürdető 😅 nem neki kell megvennie. Mondjuk le*zartam megvettem rendes áron, nem hat meg.

Ja amúgy sajnos a beba tapszer nem vállt be :/ ette a pici, székrekedése lett… 3 napig nem volt kaksi, sajnos lazmerozni kellett( majdnem sírtam) és egy halom kaki jött ki… majd a hasa is fajt 2 napig alig aludtunk.. most vettem milumilt hátha ez majd jobb lesz, de már egyre több a tejcsim, remelem lassan nem is lesz szükség pótlásra 🙏🏻

2023. márc. 21. 07:29
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

egy gyökér az az orvos. igenis írasd fel vele, kötelessége felírni!! ha nem akarja, nyugodtan el lehet neki hinteni, hogy ehhez vajon az orvosi kamara mit szólna...

a bebának van sensiduo verziója is, ez hasfájásra van, unokahugom ezt eszi

2023. márc. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Igen sajnos.. a védőnő is kiakadt azt mondta ma intézkedik mert ez nem igy megy. Majd meglátjuk mit tud alkotni, most a milumilt kapta tegnap jobban van, reméljük ez beválik
2023. márc. 21. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!